Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

spor yapmaya yalnız gitme kararı aldım.
''kaç oldu,kaç oldu'' diyen biriyle olmuyor çünkü.hiç bir şeyi sayamadıgımdan her egzersizi fazla fazla yaptım.dökülüyorum.ayaklarım sızlıyor resmen.
ayrıca hala fotograf makinamı yollamamışlar.bugun yollasalar yarın gelir.bekle bekle bekle=/
Sosyal ağlarda paylaş

Uykum var bide karnım çok acıktı. Akşama ders eklemişler, abimde eklio işleri.. bana ekleyen ekleyene anlıcağın günlükcüm :/ annem geliyormuş ama bugün yemek yapma derdim yok bugün en azından sdfg gerçi şimdi kadın yorgun olur bugünde ben yabiim hazırliim hadi.

Bana uyku,Hakoya prenses. Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

üüüüüüü okuldan geldim hoca hiiç bi pipim anlatamıyor yaa.. Niye bişiler öğretemeyen insanlara ders verdirirler ki? Bırak proje fln yapsın adamlar. Neyseki çalışıp yababilicek kadar zekiyim sdfg bu gecede ayaktaymışız abimle, raporların bitmesi lazımmış yenilerini yabacakmışız sonra T_T millet para alıyor rapor başı ben sırtıma bi kamçı daha yiyorum her rapordan sonra tekrarlıyorum aile işi sux -.-

Bana uyku, Hakoya prenses. Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

ZAA
Adama o kadar laf ettim, dersin sonunda herkesin ortasında "I think you'd make a great politician" dedi. Herkes bir "Hİİİ NE DEDİİİĞ", diye sustu.

Bir de hocalar işlerinden oluyor, eğitim elden gidiyor diye protesto yaptık. Rektörün kapısını kırdık, polis geldi falan. Baya iyiydi asdasf.
Sosyal ağlarda paylaş

İşin sadece 1/4ünü yababildim daha 3/4lük kısım var üüüü sonra paramın 3/10uylada spor salonuna yazılmayı planlıyorum fsdgd dasaaa ya katılıyorum günlük bu arada, bide söz verirler sana yalan söylemicem asla die sonra neler neler yabarlar :O sabaha kadar ayakatayım gene kolamda az kaldı >.<

Bana uyku, Hakoya prenses. Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...