Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

cumartesi günü kararları

1. karadenizli olmayanların her karadeniz ile alakalı müzik, şarkı vs duyduklarında "ha uşaum" demeleri yasaklanmalı.. kurala uymayanlar dövülerek elleri ve kolları ve çeneleri yeterli ölçülerde kalacak şekilde kırılmalı

2. trafik tamamen yasaklanmalı ve şehiriçi araba kullanmak izine bağlanmalı.. bu yüksek fiyatlı izini tamamen keyfi olarak almak isteyenler belirlenmeli ve araba içine zincirlenip araba ile yakılmalı. şehiriçi ulaşım sadece toplu ulaşım ile sağlanmalı

3. hmm yok, bu kadar bugünlük.. ah ah nerde o eski asmalı, kesmeli günler be conan dayı..
Sosyal ağlarda paylaş

nedir şu erkeklerdeki kezban saçı sevdası anlamamak ben

günlük gayet güzeldi dün akşam. bugün de bütün beşiktaşı yürüdüm, çok yoruldum. geçen hafta aldığım telefonum elimden uçup girintili çıkıntılı yüzeyle buluştu ve 8 9 tane çizik sahibi artık. evlat acısı.
Sosyal ağlarda paylaş

ah günlük
Haris Alexiou - Fevgo Coveri nı yapmıs emre aydın dinledim
dağıldım süper olmuş şarkı
bgun yıne cok sıradandı
uyuyakaldım yıne ıse gec kaldım-çalıstım-yürüdüm-yemek yedim-iş çıkısı aısverıs yaptım kulaklarımız üşümesin diye kulaklık aldım-makyaj malzemelerine zam gelmiş asdfgmoralm bozuldu eve gelip yine yemek yaptım, yedim sdfgh
bye
Sosyal ağlarda paylaş

hah günlük
bugün puding yaptım, sonra da bi güzel yedim ama sütü biraz az gelmişti, bi dahaki sefere 4 bardak koyayım
akşam eragon izledik
sonra ben v for vendetta izledim
birazdan himym izlemeye başlarım, 4. sezonu bitiririm heralde bugün, hem belki barney'yi düzeltmişlerdir sezon bitmeden, çöplerin arasından çıkıp da i'm awesome diyen barney'yi görmek istiyor insan
bi de saçıma makas değmesi lazım artık, arkadan toplanmıyor meret bari şeklini düzelttiriym
Sosyal ağlarda paylaş

Abi-kardeş garip bi gün geçirdik günlükcüğüm. Abim bana parfüm aldı lan O_o çakma flnda deil ha çatır çatır saydı paraları :O Kum torbasıda alıcaktı eve ama asmasını beceremeyiz die almadı, gene spor salonuna kaldıkda olsun noolcak :) annaneme telefon aldık pek bi sevindi. Yarında anıtkabire götürücem kaç kere geldi hiç kısmet olmadı artık inşallah yarına =) tabi önce raporları bitirmem lazım T_T fıstığım benden uzak duruo bilmiyorum ne olucak halimiz ama kararlıyım aramıcam pek bi kırdı beni özlerse arar nasılsa.. Aramazsada tüm o seni çok seviyorumlar yalanmış der devam etmeye çalışırım.. Sooracığıma ameliyat olmaya karar verdim. Zor oldu baya ama biraz daha katlanırım bizimkiler için napalım :) bakiim bakiim başka bişi yok gibi öbdüm günlük..

Bana huzur, Hakoya preses. Amin
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...