Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

gün bitti. kursa gideyim. ama anlamadığım bişey var. 192.168.10.0 network ünü 4 e bölmek için subnet mask ı niye 255.255.255.192 oluo.

tamam binarydeki1 ve sıfırların 2 üstü değerlerinden öyle olduğunu biliyorum da, hangi sıfırları 1 yapıcas niye 4 e bölerken 2 sıfırı 1 e çeviriyoruz die aklıma takıldı. dur hocayı harraslayayım ben.

evet bu çok basit ve komik bi soru bunu da biliyorum ama benim olduğum bilgi düzeyindeki biri için yeni şeyler bunlar :D
Sosyal ağlarda paylaş

ha unutmadan, günlük derste görüşürüz.

bi de farmville oynama konusunda bana hırs yaptıran cici insanı öpüyorum. villa alıcam die gaza geldim an itibariyle aldım ama bu sefer de "dur bi dizayn yapayım mighty plantation um da olsun" die kaptırmış durumdayım. çiçek böcek topluyorum ya halime bak.
Sosyal ağlarda paylaş

ağzımızla içmedik günlük, kutlama yabdık bildiğin sonra bahçeliden meclise yürüdüm ömrümü adamak istediğim fıstıkla gel görki o kadarda kalıyoruz.. muazzam yakınız, kolkola hatta bazen el ele yürüyoruz ama o kadarda kalıyor günlük ilişkimiz bi kademe ileri gitmiyor 'sefgilim' olmayor.. hayır arkadaşız dicem ama kim görse yanımda hiç bişi demeden yenge çok tatlıymış çok yakışıosunuz blabla konuşuyorlar düzelttiğimde adamlar üzülüyor lan artık, bide bu konuyu sadece içince gündeme getiriyorum baya bi ezik hissettim kendimi sdafgsfgasfasfh eksiğim yok büyük olasılık fazlam bile var gel görki bazı hatunlar çok yakın arkadaşız bunu tehlikeye atamam diyorlar bende saygı göstermeye çalışıyorum ama zor oluyor doğal olarak bazen heleki seni seviyorum dediğinde karşılık beklememeye çalışmak çok fazla üzüyor bazen :O three days grace den over and overı armağan ediyorum sana günlük tam beni anlatıo kim yazdıysa gerizekalı benim gibi :O

Sosyal ağlarda paylaş

abi bu zaten "gel sevgili olalım" demeyle olmaz da. ne bileyim yahu. benim de vaktiyle "e biz neyiz abi şimdi" demişliğim vardır. bunu demen gerek şu yazdıklarına bakınca. ha zira sen onu demezsen bigün sana "ehe sevgili yaptım ben be o/" die çıkagelio sora bi de sen kanka moduna direk giriş yaptığın için "canım sende gelsene bizle" ler başlıo ki aman aman

edik dip not: güzel parçaymş
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

abi bu zaten "gel sevgili olalım" demeyle olmaz da. ne bileyim yahu. benim de vaktiyle "e biz neyiz abi şimdi" demişliğim vardır. bunu demen gerek şu yazdıklarına bakınca. ha zira sen onu demezsen bigün sana "ehe sevgili yaptım ben be o/" die çıkagelio sora bi de sen kanka moduna direk giriş yaptığın için "canım sende gelsene bizle" ler başlıo ki aman aman

edik dip not: güzel parçaymş

abi biz neyiz bilmiyorum ama ne hissedersem direk söylüyorum çekindiğim herhangi bişi yok çok şükür öle kızın karşısında kem küm modunda olmadım hiç.. ben ona ben seni seviyorum diyorum ama o bende seni seviyorum diyemiyor daha doğrusu benim hissettiğim şekilde söyleyemiyor daha önceden(önceki erkek arkadaşlarından) kalan kuruntular, sıkıntılar var ki hepsini biliyorum ama o öyle hissetmiyor diye tamam madem arkadaş kalalım diyemiyor insan denemediğimden değil de davranış olarak aynen yukarda anlattığım gibi sanki bişiler var gibi ama aslında yok.. olsun istemeklede bişi olmuyor zorlarsamda çok daha kötü olucağını biliyorum.. elimden geleni yabıorum yalnız bırakmıyorum oda beni bırakmıyor gibi ama olmuyor yinede :D bişiler olsa askere gidip isterim bile ailesinden o kadar uzun zamandır beraberiz birbirimizi tanıyoruz. de sefgili yabdım die gelemez yanıma onu çok iyi biliyorum :) öyle yaparsa kaldıramayacağımı biliyor çünki :)

ps:platonik bişi yok yani birbirimize çok değer veriyoruz. Birbirimizin arkadaşlığını kaybetmemeye çalışıyoruz ama işin içinde aşk olunca mantıklı olamıyor insan tabi o yüzden garibiz :)
Sosyal ağlarda paylaş

sabah 11de arkadaş aradığında uyuyordum.. 15dk rötarla 11:15'te kadıköy'de bilgisayar başında model üzerinde kasıyorduk.. yanılmıyorsam 4,5saatlik uğraşın sonunda elemanın işlerini sadece%10 civarında ilerletebilmemiz üzücüydü gerçi.. onca kasmadan sonra evde de kasmak priceless.. =(
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...