Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Dün inanılmaz eğlendim ya. Çok fazla random eğlence çıktı. Önce Spoons'a sonra Cardinal'a içmeye gittik. Birden hazır buraya gelmişken eski yurdumuza gidelim deyip yurda koşmaya başladık ve yurt görevlisini kenara fırlatıp eski odalarımızı bastık asdaf. Common room a bilardo masası koymuşlar inanılmaz kıskandım.

Sonra çıktık the Social'a gittik, orası baya kötüydü aslında. Bütün gece Fabric'e gidelim diye kıçımı yırttım kimse oralı olmadı sonra sabah 5'te "aaaa niye söylemedin? evet gitseydik hakkaten" dediler. Klasik.

The Social da kapanınca Tiger'lara döndük 25 kişi. Bu süre zarfı içinde benim kafam ÇOK iyi tabii ki milleti sırtımda falan taşıyorum karşıdan karşıya geçerken jadshf. Sonra heriflerin yan komşusunda ışıklı mışıklı müzikli bir parti vardı belli ki çok eğleniyorlardı. İçerde otururken biri geldi abi yan partiye davetliyiz dedi. Haydi bir koşu yan komşuya geçtik bir kadının 40. yaş günüymüş; pastalar, yemekler, alkol ne isterseniz var. En güzeli arka bahçedeki yuvarklak ateşti ama. Yanına da oturacak yer yapmışlar, oturdum kafam zaten düştü sola, bütün gün orda oturabilirdim.

Ama yoruldum tabii bir yandan da. Bütün gün oturacağım miskin miskin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...