Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

geçen gün söylediğim muhteşem kızla ilgili bişi daha dicem. kızla buluştum, benim karnım açtı. o ben yemicem falan dedi. ısrar ettim. yok dedi. sonra istiklalde yürüdük. önce hamburger yiyek dedim. yok dedi. ya bişi dicem ama ister misin bilmiyorum dedi. çin yemeği yer misin dedi. yok dedim. sonra gittim yarım ekmek döner yedim. kız da öyle izledi. daha doğrusu ıslak hamburger aldı ama güzel değil diye yarıda bıraktı.

ilk buluşmada yarım ekmek döner yiyen erkeğin şansı yüzde kaçtır?
Sosyal ağlarda paylaş

et döner kanka.
bu arada dişi kişi oldukça elit ve zengin gördüğünüz gibi.

ya buluşmadan önce fazla bişi düşünmüodum kızla ilgili. iyi hoş falan. 40 dk beklettim zaten. ama buluştuktan sonra.. tüm düşüncelerim değişti. hastasıyım şu an. çok pişmanım beni affetsin bi daha buluşsun bi daha bi daha.

msn de hep önce o yazardı rokeet diye. cevaplardım muhabbet ederdik ama fazla değildi yani. öyle bi arkadaş işte. 19.30 da ok dedim kıza, 20:10 da mı ne gittim yanına. 23 gibi de kalkar evime giderim diye düşünürken baktım saat 2 olmuş. daha da giderdi yani. ilk buluşma, yüzsüzlük olmasın o kadar da dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günük,
dün akşam dışardayken elimi bişey sokmuştu, biraz kabarmıştı filan. sonra bu sabah o bölgeyi kaşıyarak uyandım ve hala kaşınıyor, sağ elimin başparmağı bileğe kadar şişti ama hala kaşınıyor, kaşıdıkça daha çok kaşınıyor, kaşınıyor da kaşınıyor vs.
sinir oldum ^____________________________^
bi de hellsing avo serisini şey ettim bugün, ama en heyecanlı yerinde bitti 6. bölüm
öyle bişeyler falan
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük, naber? yok bunu sormadım çaktırma.

Arkadaşlarımın satışları dolayısıyla gidemediğim bodrumu tekrar ayarladım birkaç kız sayesinde they want , I deliver hesabı oldu hafif haftaya gidiyorum kısmetse. Ayrıca bu LAN party olayları çıktı yine yapacaz bakalım tatil dönüşü.

neyse yatıyım ben önce kitap sonra uyku yaladım.
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günlük,
tatil dönüşü öyle berbat bi hafta geçirdim ki dün sabah işe giderken yorgunluktan zırladım resmen. work sux be günlük, hayat böyle geçer mi be?!
sonra dün akşam karnı burnunda hamile kankişimle yemek yedik, her an suyum gelebilir gerilimiyle eğlendik güldük. boğazın maslak'a hemen çıkabiliceemiz yerlerinde gezindik ki emersonfitibaldi tarzımla zooart diye doğuma yetiştirebiliim cicimi deyu.
sabah kalktım restoranıma, çiftliğime, hayvanım bakiym diye, feysbuk çalışmıyo. domateslerim çürüycek sevgili günlük.
hayır canım da sıkıldı, kocacık uyuyo. naapıcam ki ben 1 saat daha yea.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...