Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Yemek çok güzeldi tabii ki. Yalnız sonra dışarda kahve içerken hakkaten dizlerim ve çenem titredi. I-ı-a-a GİDELİM dedim sonunda. Sigara isteyip kitleyen Amerikalı da tam bir Amerika'lıydı. İngiltere'de çok üniversite var mı? gibi bir soru sordu.

Neyse böylece tipik Londra hayatına tam gaz başlamış bulunduk. Cuma da Ministry'ye gittik mi tam olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

yoruldum ve dikkatim dağıldı.. kendimi erol evgin gibi hissediyorum. aklıma nedense kedi düşünürken müşfik kenter geldi. kim çocuğuna müşfik adını koyar ki..

gerçi çok daha kötü adlar var. mesela direnç!

ne biliim yaygın adlarda da gıcık adlar var. taylan, efe, ege.. geneli ağzına ağzına vurmalık adamlar oluyor. istisnalar olsa bile..

neyse daha yapacak çooook iş var..
Sosyal ağlarda paylaş

Peki ya bu karın ağrısı? Nedir bu?

Ha evet şu kadar saat sancılar içinde yatakta sağa sola dönerken şöyle bir rüya gördüm. Aynen CoD'de olduğu gibi millet spawn oluyor (Quarry'ye benziyordu mekan daha çok) ama spawn olanlar avukat, ben böyle gidiyorum karnım çok ağrıyor bir türlü durmuyor diyorum. Evet biz şesunun avukatıyız bikbik diye beni savunuyorlar. Ta ki biri gelip onları öldürene kadar adskjegnw. Boston Legal izliyorum bu aralar ondan oldu herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...