Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

sevgili günlük

valencia'daki 3. gunum bugun. suana kadar en ufak bir zorluk dahi çekmedim. insanları çok iyi, ingilzice bilmiyor kimse, e ben de ispanyolca bilmiyorum fakat gene de anlasıp gidiyoruz. yardım etmeye calisiyorlar.

kaldıgım hostel resmen mukemmel otesi. tertermiz ortamı cok cok iyi. herkes birbiri ile 2 saat icinde kaynastı. hatta dun hostelce gecelere aktık. erkekler icin ise ayrı guzel bir hostel. hostelde sanirim sadece 5 erkek filanız suan. gerisi kız. odalar super 10 kisilik karısık ve millet cok temiz tutuyo. eheheh(:P) aynı zamanda calisanları da muthis insanlar. ev bulmamda bile yardım etmeye calisiyolar.

ispanyadayım ama buraya geldigimden beri 6 amerikalı, 7-8 italyan, 2 hollandalı, 2 yunan, 2 avusturaylı, cek, alman ve daha unuttugum diger ulkelerden insanlarla tanıstım kaynastım fakat daha ispanyol arkadasım olamadı. cok ilginc geldi.

neyse super otesi bir sehirmis valencia. eski tarihi binalara benzer bi cok yer var. resmen yururken saga sola bakmaktan yolları ogrenemedim.

yemek konusuna gelince dun yedigim makarna beni izliyodu. sonra resmini koyucam .

simdilik bu kadar

Adiós
Sosyal ağlarda paylaş

Dalgınlıkta son nokta: 2 dakikalık aralarla paketten 4 tane sigara çıkarıp yan yana dizmişim göya sigara içeceğim diye.

Neyse. Dersim baya güzel geçti. Evime geldim yemeğimi yedim, Call of atayım accuk. Akşam da midye yemeye gideceğim. Hayatım yemek üzerinden yürüyor ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben kendimden dengesiz bi insan daha görmemiştim bu güne kadar. İnsanların yanında tamamen değişen bir erkek arkadaşım varmış meğer. Seviyorum falan ama katlanamadım yine. Tanımadığım bi adam oluyo başkalarının yanında. Böyle umursamıyomuş gibi konuşmalar falan. Zorla diil ya dfggh. Ayrıldım ben de.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük,
marketteki alamancinin bakisini hala unutamiyorum, öyle eblek bi bakis atti ki..
ama sanirim hakliydi, cünkü ben yine kendimi mp3playerimda calmakta olan bi müzige kaptirip hafif bi dansetmeye baslamistim.
ehehe.
soora irkildim ve kendime geldim.

neyse bi jelibon icin bu karli havada bisiklete binip ciktim ya, gurur duyyorum kendimlen.
yok aslinda jelibon icin degil. vesile oldu. yok ya ondan mi yoksa.
bilmiyorum.
sanirim aksam sinema yatcak hmffs.

ayrica bugün kendime mola verdim, daha az ders caliscam.
dün 200 sayfa bitirdim.
had simdi go go battlestar galactica!
Sosyal ağlarda paylaş

usis'i açtım 5. doneme kadar geldim.korktum bakamadım,kapadım.
bugun kaç saat uyudum bilmiyorum.telefonumun sarjı bitmiş.allahtan sehirde patlama falan olmadıgından bu sefer.arayanların geneli doğal gaz yorumu yapmış.malum en son aynı boku yediğimde havaifişek fabrikasında öldüğümü sanmışlardı ki o güne nazaran merak edenim az olmuş.yarın artık bi insan içine çıkayım,şahane abiye film vereyim,film alayım ki antalya da kazık yemeyeyim evet planım budur.bi de simon efendi artık paramı yatırsın da huzura erebileyim.haydi rastgele
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...