Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

kiz günlük attim izmayi aldim evi persembe anahtari alicam off cok heyecanliyim hersey cok pisko olacak. bilmiyorum günlük diger tuttugum evlerde böyle heyecan adranalin felan yoktu. Dayayip Dösücem evi güzelce yeri gelecek eve kari kiz atacam bizim moruklarla sabaha kadar icecez bir alem yapacazki bide acilen Wii lazim günlük, 102cm tv hazir fullhd. Bide para bulabilsem. kiz günlük intikam zamani yaklasti sen anladin onu günlük. Sabirla bekliyorum o derece yani ...
Sosyal ağlarda paylaş

Abim geliyormuş bugün. O yüzden üvey babamın duştan çıkması gerek artık. 3'te havaalanında olmam lazım onu almak için. Bir hafta kalacakmış gerçi sadece yüksek ihtimalle babamla Sapanca'ya giderler ama çok görüşmek zarar zaten iyidir. Güzel birşey getirse bari de adam 20 senedir ne zaman gelse hiçbirşey getirmedi.
Sosyal ağlarda paylaş

Böjeek said:

günlük hastalıktan geberiyorum resmen.
ilaç filan aldım sabah gelirken. ıhlamur demlettiriyorum şimdi bol limonla içicem burun spreyi filanda aldım. hafta sonu deniz çok soğuktu kesin üşüttüm. ölü gibi geldim işe. her zaman 5 dk da yürüdüğüm yolu 20 dkda zor yürüdüm.
doğum günüme kadar iyileşiyim nolur günlük :(

gecmis olsun efenim
Sosyal ağlarda paylaş

günlük annemin saldırısına ugradım,perdelerini takıcaksın hçç bi ise yaramıyosun dedi 8-).bi slow bi stun caktı ardından ultileynce kaldım öle,kacamadım.az önce perdeleri taktım kolum cıktı günlük essek ölüsü gibi lan ne agır seylermis onlar öyle.neymis efendim misafir gelecekmis güzel gözükmeliymis off tatil btsn artık.

aynı repliği yasadım lan.

Sosyal ağlarda paylaş

lan ne garip bi gündü
sabah erken kalktım doğal olarak. babam söyleniyodu ablamların öğlene kadar yatması yüzünden.
mutfağa geçtim " ben blaşıkları yıkayım" dedi babam söylene söylene ablamlara ama ablamlar hala uyuyo hehe. bende kahvaltıyı hazırlıyım dedim. herneyse
konu bişeyden açıldı babamla hayatımda ilk defa seviyeli ve bağırmadan çağırmadan tartıştık.
sakallarını kes iş yerinde çevren güzel mekan. kızlarda geliyodur. gün olur bi kızla tanışırsın, ilerletirsin evliliğe kadar gider bu işler böyle kendine bak biraz dedi (ki babam hayatımda ilk defa özel hayatımla kız arkadaş meselesiyle ilgili ilk defa bi laf söyledi.) bende böylede iyi baba ya felan derken adam iicene diretti orda bişeyden tartıştık ama gayet seviyeli. o sesini yükeltmiyo sakince blaşık yıkıyo ben kahvaltı hazırlıyom. konuşuyoruz bi yandan. konu bilgisayara geldi. "çok duruyosun başında azalt biraz zamanında hastalandın hastanede yattın hala akıllanmadın yine hasta olcan görceksin az erken yat bari" dedi kaldım ben böyle. önceden olsa bağırır çağırır küfür eder bende onun adam gibi söylemezsen bende tam tersi,ni yaparım lan diye azarlardım. ama güzelce söyledi lan ilk defa. haklıydıda tabide napayım şimdi.
ulan babam ve ben
baba oğul kahvaltı yaptık ondan bundan konuştuk sakince. hayatımda bi ilkti bu konuşmalar. vay bededim kendime.
fatih hıyarıda gelmedi gitti hey allam
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...