Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

dasaaa said:

wastyrx said:
bana prenses, dasaaa köpekler gibi aşık olsun görsün hıh!

benim köpek gibi aşık olma gibi bi durumum çok olası gözükmüyor ama ne olacağı da belli olmaz tabi..

İşte bende öyle diyordum.. Arkadaşlarım benden daha da fazla şaşırdı hatta ^^ Gel görki belli olmuyor o işler :)
Sosyal ağlarda paylaş

Sefgili Günnük, bu akşam 12 itibari ile bitti yaf askerlik, yedi bitirdi kardeşim benim bea. Yarın eve gelio nan heyecan yaptım. :D Gidip almamı istemedi ama aştiden, delikanlılık yapıo krou. Neymiş ben ararım seni gelirsin 5 dakkada bizim eve noolcakmış..
Buldu arabayı metrolarda sürünmek istio genede asdafad neyse sağ salim gelsinde farketmez. Onun dışında gene uyuyamadım, 3 günde 1 lere terfi ettim gene gözlerim mosmor saçımıda kısacık kestirince tam bağımlılara döndüm.. Kimisi dio çok yakışmış böle yap kimisi dio böyle iyi olmamış biraz uzat saçı gene kısa olsun en güzel öyle oluo fln, kibarlık yapıolar herhalde bide kilo alma tavsiyeleri ver lam günnük çok zayıfım 10 kilo almam lazım.. Millet ameliyattan sonra kilo alır bende 12 kilo verdim anasını satayım böyle adalet mi var -.-
Sosyal ağlarda paylaş

"Bir daha hiçbir tatilimde İstanbul'a dönmeyeceğim" demiştim geçen sene bu vakit. Keşke kendime olan sözlerim arasında yerine getirdiğim ilk şey olsaydı. Hiçbir zaman sonu güzel bitmiyor bu tatillerin. Elimde harcadığım için olmayan paralarım bir de umursamadan yazılmış essaylerimle kalıyorum her seferinde. Şimdi de tüp bitti, değiştirecek kimse yok. Ben yapsam kesin gaz kaçağından ölürüm. Türk kahvemi de içemedim. Imık herşey iğrenç gidiyor ya.
Sosyal ağlarda paylaş

wastyrx said:

dasaaa said:

wastyrx said:
bana prenses, dasaaa köpekler gibi aşık olsun görsün hıh!

benim köpek gibi aşık olma gibi bi durumum çok olası gözükmüyor ama ne olacağı da belli olmaz tabi..

İşte bende öyle diyordum.. Arkadaşlarım benden daha da fazla şaşırdı hatta ^^ Gel görki belli olmuyor o işler :)

http://vimeo.com/6963456

hemşire bart simpson'ı seslendiren kadın ub arada
Sosyal ağlarda paylaş

bladerunner gelmiş geçmiş en kral 3d olabilecek oyunlardan bir tanesi iken yeni bir BR oyununun satılmayacak diye reddedilmesi ne saçmalıktır..

gta gibi içinde gezebileceğimiz ve araştırmaları ve sorunların çözümlerini kendi kafamıza göre gerçekleştrebileceğimiz bir oyun yapılmaması üzücü..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...