Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

abi bir insan ne kadar salak olabilir..

ilk sınav; diagonal çubuk.. açıklık 4,80 yükseklik 3,6.. L diagonal kaç çıkıyor.. 6 di mi?

hah bunu yazıp sonra işlemlerde L=4,80aldım..

bravo bana.. 70punalık sorunun o ayağından 0 puan alıp 38 aldım o sorudan.. afferin iyi bok yedim..

final,

delta Z=5-0=...

kaç? 5 di mi?

hayııııııııır..

0!

evet 0 yazdım.. sınavdan çıktıktan sonra farkettim.

abi aptallığa bakar mısın. sorunun en başında, ilk adımda süper hata yapıp tüm soruyu sıfırlamak..

süper salaklık bu.. çok üzgünüm.. gidip çatıdan falan atayım kendimi.. olmaz böle hata
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük dasaaa'nın yaptığı hataların aynısını ben de yaptım kök 18i aceleden 3kök 2 yerine 2kök3 yazdım. Bi tane daha bu tip bişey yaptım ve 1 soruda süreyi yetiştiremedim çok uzun sorular vardı..

Kısacası selam büt.

Direk var olan 3 gr ders çalışma hevesimi de aldı.Başlarım böyle okula dedirtti ve şuan oynuyorum.Umrumda değil.

Aileyle konuşuldu seneye kayıt %100 donduruluyo kesinleşti.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük ben kalırım korkusuyla 3 kere okuduğum 7 sayfayı öyle bir ezberlemişim ki, dasaaa ve dartanian'ın aksine bütün soruları cevapladım, bir yerde tabloya örnek vermeyi unuttum sadece, o yüzden ben 80-90 bir şey alacağım. o da hocanın notu kıt kesin bulur kıracak bir şey. saygılar uheuhauah.

ha tabi onlar için üzüldüm, geçmiş olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:

45 ile kalmışım geçme notu 50 günlük ......
napayım ben nerelere gideyim.
gerçi hiç çalışmamıştım 1 kere okusam bütte 50 alırım herhalde sdg

bu senin ayıbın değil, hocanın ayıbı. insan son senesinde 45 ile bırakılır mı yani. üzülme.

benim yarınki sınavım vizesi 28 mesela. üzülmüyorum. 50 lik kağoıt vermiştim kodumun azerisine. SU ÇİMYASI. AZARBAYCAN DEVLET TELEVİZYASI. İKSİKİNİ DEĞERİN VERDİNİZ MIYK (x2 demek istiyor)
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günlük,
bugun yine baya hastayim, artik sen de haklisin kafani şey yaptim hastayim diye diye.
neyse
soyleki bugun;
12.30 gibi uyandim ve koşarak okula kaçtim, proje hocam yarim saat ektikten sonra nihayetinde gelmeyi basardi.
2 saat kadar projemizle ilgilenip, 1 arpa boyu yol aldirmazken bir defa daha anladim ki "bana benden baska kimsenin faydasi yok"
sonra eve geldim ve brom geldi misafirlige, kahve icip, çikolta yiyip dedikodu yaptik, tam o sirada gorgon geldi ve tadindan yinmez oldu ev. baya bi takildik konustuk, onlar gitti ve ben derse oturdum.
lakin calisamiyordum, hayir anliyordum ama o devam etme gucunu kendimde bulamıyordum.
neden di li gecmis zaman kullanıyorsam, cok farkli degil durum. 2 soru faha bakmaliyim ve salcali ekmek yiyorum.
üzerine de sigara kahve yapicam.
uyku haram sanırsam? =(

bugun aldigim kotu haberler:
80+ bekledigim midtermumden 60 almisim.
resmen katliam yapilmis kagidimda, cok psi cemkirdim hocaya.
ilk notum taban olmasa hic not kovalayan biri degilimdir ama durum kritik, sen de hak ver.
onun disinda burslarim yatmamis, para sikintisi icindeyim, yine sigarayi azaltip makarnaya talim bi 2 3 gun var onumde.

bi de hastaligim hala iyilesmedi.

bugun aldigim iyi haberler:
none.

simdi gidip su kahveyi iciyim.
sonra 1 soru daha yapayim
zibarip yatayim.
ugrarim.
ha bi de, ozledim baya, iyidir isallahmasallah.
iyidir ya cercop topluyodur nabcak.

neden finallerim var ya
istemiyorum ben
=(
hadi gorusuruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...