Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Bunaldım, sıkıldım, parmağımın kenarı acıo çok, kalemi sıkı sıkı tutmaktan, n tane rapor yazdım. Sekreterlik yaptım. Babamın ilaç dozunu ayarladım tekrardan, bi Allahın kulu aramıyor lan beni günnük bi lamerkin. Özledim hibinaları sanırım, bu haftasonu süprüz yapsalar keşke :(
Sosyal ağlarda paylaş

ena! welcome back.. nası geçiyor askerlik. yan gelip yatma yeri miymiş yoksa "lan aslında dinlendim iş-güç arasında" mı dedirtiyor?
Mr_Hand said:

günnük olm.

patide her konuya ben en son baktığımdan beri bi 100er sayfa eklenmiş ya.

acemiliği bitirdik bu arada. evci iznine çıktım çaktırmadan :D
Sosyal ağlarda paylaş

günlük bak varya cidden çok mutluyum.

bi üst dönem yani geçen sene mezun olanlar iş hukuku hocasına dava açmışlar.nası sevindim anlatamam beter olsun pis herif.

150 kişiden 8 kişi mi geçer bireysel iş hukukundan?
150 kişiden 6 kişi mi geçer toplu iş hukukundan?

bak uygulamalıdan kaldım büte giricem ama valla davaya sevindim baya,benı de arasalarmış valla çılgın ata ata koşa koşa giderdim gerizekalı herif.

OH.
Sosyal ağlarda paylaş

printer'ın üzerinde 12" lepitap, yanımda masa üstünde 15,4"lik eski bi lepitap.. önde 23"ekran. masa üstü kağıtlar dolu.. bi sürü grafik, excel çıktısı. kalan boşluklarda cep telefonları, cd'ler.. 1dolma kalem 1 de basmalı kalem. işaretlenmiş takvim sayfaları..

bayağı hollywoodvari ciddi bi iş içindeymişim gibi duruyor. salak saçma bi ödev peşindeyim halbusi..

bu karman çorman, kafa büken, beyin öpen iş sıkınıtısı içerisinde JASON isminin yaz aylarına ait bir isim olduğunu farkediyorum grafiklerde..

timeline üzerinde aylara düşen harcamalra bakıyorum. kaç net kâr ettirdim diye toplam değerler grafiğinde uzaklaşıyorum biraz ve Aylar giderek küçülüyor. derkeeen

June
July
Aug
Sep.
Oct.
Nov.
Dec.

BU DA MI TESADÜF!! bu jason'ın varlığına kanıt değildir de nedir bre jason'dan korkmazlar!

işte böyle sevgili halloween severler.. kamp yapmaya çıkarken bir daha düşünün..
Sosyal ağlarda paylaş

neden akıl fikir arkadaşım! ayaln mı söylüyorum

JASON keser seni ilk temmuz ayında aklın başına gelir..

bu arada jason'ın türkçe çevirisi ceysın değilmiş bunu da görüyoruz Ayların türkçelerine bakara çevirisinin TAEEK olması gerektiğini TDK'ya bildirdim. gereken yapıcaktır!
Sosyal ağlarda paylaş

sanki iyi gidiyo gibi
yapıyom bi şekilde tek başıma.
bahara doğru iyi şeyler olucak bence zaten.
sıkılıyom tabi tek başına geçiriyon bütün gününü.
insanlar işyerinde çıkış saatleri gelsin diye can atarlar galiba ben gelmesin diyorum.
işten çıkınca napıcam diye düşünüyorum.
çık gez dolaş zaman geçir. sonra git eve yat.
kaldığım ev ayrı bi hikaye.
4 gün bana nerde çalıştığımı soran, benden cevabını alan , 5. günde aynı şekilde sorup her gün cevabı aldıktan sonra "ben seni tekstil işinde sanıyodum ya" diye cevap veren bi insanla aynı evdeyim. adam beni kafasında tekstilci diye kazımış.
bi tanesi uyuyacağı zaman evdeki bütün şalterleri sormadan indiren bi tip.
kitap okurken belki en güzel yerinde insanı gecenin bi saati katil edebilecek bi davranış.
başım belaya girmeden bi kurtulsaydım şurdan.
antalya denen salak memleketten kurtuldum o yeterli benim için şu anda.
antalyadan insanlardan ailemden kaçtım ama ailemi özlemişim farkedemeden.
cemaat evine alkollü gitmeyi herkese tavsiye ederim. çok heyecanlı bi deneyim.
telefonumun ve paramın çalınması ayrı bi komedi.
ha çalınıp sonra çaldığını tahmin ettiğim kişi (tabi bişide söylemedim sen yaptın diye sağlık olsun dedim geçtim) gelip bana yanına 2 3 kişi alıp göz korkutmaya çalışıp kendini aklamaya çalışması ayrı bi cinslik.
5 günde 2 kere sivil polisin yolumu kesmeside baya iyiydi.
özel hayatıma girecekler yakında.
"-elindeki yaralar ne ?
-bilmem öyle yara işte."

"-bu 2. telefon kimin niye içinde hat yok?"
adama 5 dk açıklama yaptım tabi. telefonumun çalınması. dayımın bana kullanmam için eski bi telefon vermesi. sonra telefonun güvenlik kodu istemesi. bende ceketimin cebinde unutunca polisin farketmesi. polis farketmese ben hiç etmezdim.
satsam üstüne para isterler sanki çaldık telefonu hey allam.

neyse eve çıkacak birisi, ev arkadaşı arayan birisi, yada ucuz bi daire arıyorum, 1+1 bile olur tuzlu olmayacak kirası
Sosyal ağlarda paylaş

günlük sunumumuzu yaptık bu gün software specification and design dersinden, ben konuşurum diye düşünüyordum proje lideri olarak ama, ingilizce konuşulcak denilince pustum kaldım, üniv bitiyor hala ingilizce öğrenemedim :(

ama hoca beğenmiş bizim proceyi, özellikle sequence diagramları sevmiş, bi activity lvl1'lere karışık, keşke sub-system'lere bölseydiniz dedi, keşke öyle yapsaydık hakketen, sub-system'e bölmek kolaydı da onu.

bi tek architecture design pattern'ları pek beğenmedi sanırsam, eksik olmuş fln dedi. requimentsleri beğenir ama o kadar uğraştık. heralde bi 80+ çakarız diye düşünüyorum proceden. sınavından da iyi bişi aldım mı CB üstü fln gelir bu ders.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

neden akıl fikir arkadaşım! ayaln mı söylüyorum

JASON keser seni ilk temmuz ayında aklın başına gelir..

bu arada jason'ın türkçe çevirisi ceysın değilmiş bunu da görüyoruz Ayların türkçelerine bakara çevirisinin TAEEK olması gerektiğini TDK'ya bildirdim. gereken yapıcaktır!

Dasaaa ya huzur, bana sabır/prenses, ezgiye iş/master olanağı. Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...