Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Öldüm 2 gündür günlük ya 8.30da çıkıorum kaçta dönüyorum belli deil yaf :/ anca yazabildim sana, arada accık uzandım bide yemek yedim o kadar sen anla halimi günlük baldırlarım deli kasılmış ayakta durmaktan yürümekten fln ne biçim gencim ben ya dicemde madalyalı koşucu olsa dayanamaz bu kadar mental + fiziksel yorgunluğa işte öyle.. bugün 2 ara bi derede liseden kızlarla buluşmayı ihmal etmedim ama :D özlemişim yaf fıstıklarımı ii oldu, moral oldu öyle dayandım bu kadar işkenceye :O
Sosyal ağlarda paylaş

paticik nasıl bir bağımlılıktır anlamadım gitti, vay anasını be. 2004'ten beri takılıyoruz, lise bitti üniversitedeyim, 1-1.5 sene sonra o da bitecek. hiç tanımadığım adamların fotoğraflarına güldüm, 4 kere küfürden banlandım, gittim farklı accountlar açtım, onlarla da banlandım. Bu sırada 1-2 kere LAN party'e gittim, 1 kere paintballa gittim etkinlik olarak, hala ara ara muhabbet ettiğim adamlarla tanıştım. adminleri, modları delirtti, bir daha girmeme kararı aldım, yine girdim. sınav çalışırken, laptopta yine paticik açıktı, sonuçta yine çalışamadım. neyse lan, al sana günlük mesajı. osurdum, sıçtım, gezdim, tozdum gibisinden yazmadım pek gerçi. ilk ve son mesajım olsun günlüğe, mümkünse paticik'e. lisedeyken sözlük diye delirirdik, ahanda 2 senedir yazarım, toplasan 200 tane entry yok. paticik gibi sarmadı.

yapıştırın cool story bro'yu, tam olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...