Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Dworgian said:

"roket adam" said:

sesu said:

Nenemin yaptığı apple pie ı yerken

insanların nenesi apple pie yapıyor arkadaş. benimki en fazla "yevrum ıspanahlı bürek yaptım yiyin"

canım arkadaş öyle yazmış olsada elmalı pay değil midir o? çogu annane yapar yahu

Elmalı turta evet. Bizde kimse yapmıyor valla nenemin yaptığını da ilk defa gördüm. Bir mükemmel sormayın ama. Mutfakta duruyor sürekli gidip bir çatal alıp odaya dönüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

ayrıca torrent download yapmak güvenli midir aceba. hayır security freak olarak bile isteye açık port bırakmak hoşuma gitmio da benim. yok torrent kullanmadım dielim neyime yarıcak 20mbit bağlantı?

Rapid rulz.

Birde, ilk önce elmalı başka bir şey vardı, pasta mı desem kurabiye mi bilemedim. Böyle üstünde bol bol pudra şekeri olan, turta falan hikaye.

Budur

http://www.portakalagaci.com/oburcuk/images/elmali_kurabiye.jpg

kurabiyemiş
Sosyal ağlarda paylaş

sesu said:

Dworgian said:

"roket adam" said:

sesu said:

Nenemin yaptığı apple pie ı yerken

insanların nenesi apple pie yapıyor arkadaş. benimki en fazla "yevrum ıspanahlı bürek yaptım yiyin"

canım arkadaş öyle yazmış olsada elmalı pay değil midir o? çogu annane yapar yahu

Elmalı turta evet. Bizde kimse yapmıyor valla nenemin yaptığını da ilk defa gördüm. Bir mükemmel sormayın ama. Mutfakta duruyor sürekli gidip bir çatal alıp odaya dönüyorum.

tarçını bol dimi dimi

of be =/ benim yerime de at bikaç çatal

dreagloth said:

Dworgian said:

ayrıca torrent download yapmak güvenli midir aceba. hayır security freak olarak bile isteye açık port bırakmak hoşuma gitmio da benim. yok torrent kullanmadım dielim neyime yarıcak 20mbit bağlantı?

Rapid rulz.

Birde, ilk önce elmalı başka bir şey vardı, pasta mı desem kurabiye mi bilemedim. Böyle üstünde bol bol pudra şekeri olan, turta falan hikaye.

Budur

http://www.portakalagaci.com/oburcuk/images/elmali_kurabiye.jpg

kurabiyemiş

site de tavsiye et abi =)

ayrıca benim de annane böyle yapıo artık. eskiden tepside yapartı turta style.
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili gunluk,
psikolojimin olmasi gereken yerde bir domates tasiyorum artik.
*porc*

dun gece hayvani bi kabus gordum, uzun surede etkisinden cikamadigim icin uyuyamadim korkudan.
bi tane kadin vardi ruyamda, hamileydi. ruya odamda geciyo, ben yatakta yatiyorum ve kadin bizde kalicakmis bi sebepten, istemiyorum kalmasini, karnindaki sey bebek degil yaratikmis bunu biliyorum ve resmen yataktan kalkip odamin kapisina gitmeye calistikca yenden uyaniyorum ruyamda ve yenden kapiya gitmeye calsiiyorum, yataga falan boyle bastiriyo beni, tam elimi kapi koluna uzatiyorum bi anda yine yatakta aciyorum gozumu
loopa girdim ve cok korkunctu.
kadin habire "bu cocuk dogucak" diyodu. ben kacmaya calisiyodum. sesim falan cikmiyodu

resmen karabasan ve kabus kombosunu birlikte yasadim.

zar zor uyandim ve baya korkmustum, uyyamadim bi sure ve derse de gec kaldim 2 dk.

gunluk,
mayis gelsin artik nolur.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...