Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

sevgili idiot,
bol aksiyonlu bi gündü.

öncelikle bisletle geziniyim demistim, hava karanlikti.
maske takmis iki üc issiz karanlikta duruyomus, milleti korkutmak icin.
neeyse ben kulagimda empü$ player pek aldirmadim bunlara, mal gibin baktim. bunlar isyan etti, pesimden kosmaya basladilar.
sdlkdfg defolun pis veleeeeeedler die bi bagirdim almanca..
noldugumu sasirdim resmen.
neese
soora jelibon yerken boguluyordum. g.w bush pretzel yerken bogulmustu en azindan. jelibondan gg olsaydim, baya komik olurdu.

sonra yegenim serra iki saat birakmadi, popomun dibinden ayrilmiyo.
zorla sarki söylettirdi bana.
baris manco - nane limon kabugunu 10 tur söledim resmen.

özellikle ha ha ha haa haaapsu kismini bin kere söylettirdi.
1 yasindaki cocugun kölesi oluyoruz, teyzelik böyle bisi iste.
neyse simdi acilen ders calismaya baslamam lazim.

cu
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günlük.

bugün bi topikteki ani "ingilizce cıkışım" yüzünden tepkiyle karşılandım. herkes "ayıp sana yuu insanmısın sen" demeye başladı. özel mesajlar yağdı art arda. küfürler edildi. ülkeyi terketmem söyledin. ama vanille'nin ısrarları ve ortalığı yatıştırmasından sonra bu ingizlice olayını geliştirmeye karar verdim.

yarın ne olacak bilmiyorum günlük
sabaha çıkarsam görüşelim olur mu

sçs <3
Sosyal ağlarda paylaş

günlük karar verdim bizim ufaklık dönünce açtırıcam wow accountumu, çükecem olmuo böyle fişvil bile oynuyorum nan sıkıntıdan :S bide bizim ufaklık diorum ama eleman bizim 1.4 katımız yaşı küçük die ezmemek lazım. Şimdi antremanlı gelir askerden almasın paçamızı aşağı ahah. Özledim yaf zibiliği gelsede bi hayırlısıyla hayatını çekilmez kılmaya devam etsem :D
sooracııma bugün çıkmadan önce yazdığım arkadaşımla buluşamadım şansızlık sonucu ama şansıma alanyadan arkadaşım gelmiş ehliet sınavı için onla görüştüm. Oda iyi oldu yarın gidiomuş gene alanyaya. yarında çıkıcam dışarı baya bi sosyal oldum yaf :D merve sevinicek günlük yaa yaa :D neyse yarın görüşürüz artık kendine iyi bak ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...