Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

günlük mahallede yine olay var ya seviyorum sokağımı.
önce polis geldi köşebaşında durdu bişeler aradı bastı gitti. sonra mahallenin gençleri geldi köşebaşında arabanın altından bi paket aldılar basıp gittiler. akabinde sarhos komsum geldi paketi arabanın altından alanlar geri geldi ve sonuc alkolik vs esrarkeş kavgası. küfürler emanetler kovalamaca ...
boşuna 3. sayfa haberlerinde Adanayla kapışmıyoz günlük anladın mı şimdi :)
loc: Samsun
Sosyal ağlarda paylaş

pokerde 5-6 eldir arka arkaya kazaniyorum.
askta kazanamadigim bu kadar bariz olmamali.

vanille wins pot!
ama kaybettigin zaman kazaniyorsun da ayni zamanda, dogru.

4 günde 140 gr.lik camel tütününün yarisini bitirdim. cok iciyorum. istahim kapandi bi de, az yemek yiyorum.
gg olmamak dilegiynen.

hayirli sabahlar din kardeslerim.
Sosyal ağlarda paylaş

Olm günnük. Ne fail adamım ben be. Gittim "bebek yaparız" dedim. Demek istediğim "bebek'e gideriz" idi ya. ahaha kafama sçiim.

Bi de Ati denen ekran kartını üretiyosunuz da a sevgili üreticiler, sürücüsünü niye adam gibi yazmıyosunuz LAN!?! 2 gündür uraşıyorum elemana zımbırtıyı verecem diye. İşlerim var arkadaşım. alalaaaa...
Sosyal ağlarda paylaş

SELEME
Ne boktan bi staj yapıyom ben ya. Haftaya cumartesi gününe kadar daha sabretmem lazım ama felaket sıkıldım. Şirket yeni iş alamıyo, şu an sadece tamirle falan uğraşıyolar ki, onun da getirisi düşük olduğu için 20'ye yakın adamı işten çıkardılar geçen haftadan beri. Hayır bi de işin kötüsü genel müdür geçen cuma 10 günlüğüne izne çıkmış, şu an herkes kafasına göre takılıyo.
Güya internet sitesi yapıyoduk ama yanında staj yaptığım adam fazla bi görev vermiyo bana o konuda. Sabahtan akşama kadar oturuyom böle boş boş. Bi de zaten bitmek üzere site. O bitince napcaz acaba.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük anne baba facebookla uğraşmasın pls
dün spordan çıktım markete gittim
kasada beklerken gözüm bi çocuğa dalmış
çocuk gülünce farkettim ben de güldüm
çıktım marketten yürüyorum
arkadan seslendi durdum
adın ne dedi
napcaksın dedim
sen söyle dedi
NUR dedim gittim
yalan söylemedim
Sosyal ağlarda paylaş

sabahlari nedendir bilinmez hep acikiyorum. kahvalti etmedigim icin olabilir mi serefsiz Günlük. Iki tane elmam var sapur supur onlari yiyorum isyerindekiler agizim vasitasiyla cikardigim seslerden tahrik ve tatmin olmuslarki cok gicik bir bicimde bana bakiyorlar. elma bu günlük sert ve sulu illaki ses cikariyor. evi tutamazsam yine yazarim
Sosyal ağlarda paylaş

aklıma sıçayım ya. uzaktan yapılacak, günde 30 dk almayacak bir iş için 600-800 lira arası ücret istedim. şimdi sieyi çekecek adamlar. diğer arkadaşım, her durumda benden daha şanslı olan stajyer min. 400 demiş. belki ona 600 vericekler beni şutlicaklar. aklıma...

ulan hemen gözü kalkan bi insanım yaa, nesin lan sen otur oturduğun yerde 100 liraya da razı değil misin. ulan para lazım değil mi.

OFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük varya en mutlu günlerimi yaşıyorum bu ara.

iso aşık oldu varya nası mutluyum (abim olur kendisi)
öteki abim zaten aşıktı. ocakta nişan yapıp yazın evlendircektik. şimdi bu kervana isotum da katıldı.
allahımmm evin tek cocuğu olcam. hepsi evlenip gitcekler.
annemle baş başa kalcaz. yiğenciklerim de olursa tamam işte ölürüm ben onlara ^_^

her ne kadar kendisinden nefret etsem de geçen de açıklama yapan sayın belediye başkanımız silivri tarafına hava alanı projesinin gerçekleştiğini 2010 da temellerinin atılcağını söyledi.
evet bu haberi yaklaşık 2 yıldır bekliyoruz. cünkü baya dönüm yerlerimiz var orda. nerdeyse 2 katı fiyata gidicek. bi nevi gelecek korkularımı da yendim.

sevdiğimle de aram süper. herşey iyi gidio allam cabuk geçsin şu 1 sene nütfen. mck günnük
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...