Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Ne dengesiz yapım oldu günlük! Bi diyorum böle yaparım ohooo yardırırım, 10 dakka sora lan diyorum değer mi? 1 saat sonra kuruyorum kuruyorum. 2 saat sonra bozuyorum. Ağzıma ağzıma vurasım var böyle. Sanırım destek almam şart. Mesela şimdi yatsam, uyurum, ama istemiyorum. Tam yatayım diyorum, "tarayıcı"mı kapatıyorum. Hop bişeye bakasım geliyo gene açıyorum. Baktıktan sonra diyorum saat gene geç oldu yatayım. Sonra hop gene bişiye bakmak istiyor canım. En sonunda gözler kapanana kadar kalıyorum ayakta, saat oluyo 3, sabah 7de kalk işe git. Lan bi karar verde yat. Yok yutuba bakçam.
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili günlük,

Az önce nezih bir yemekten salaş evime geldim.

Yemekler şahaneydi, ortam uygun olsa 2 bardak içkiden sonra daha devam edecektim ama sivrilmek istemedim.

Yarın yeni bir mülakata gidiyorum.

Şimdi, akşama kadar güzel ülkemde neler olmuş onları takip edeceğim.

Ardından pijamalarını giyip yatmayı planlıyorum.

Bir dahaki sefere kadar kendine iyi bak.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük akşam 6dan beri ders çalışıyorum vize moduna girdim kıçım terledi sırtım ağrıdı. ev halkı alışık değil üniye başlayana kadar 2ssat aralıksız ders çalışmış bir insan değildim ilk kez beni ders çalışırken görüyorlar annem sağolsun meyve soymuş falan.(evden üni okumanın avantajları Eskişehirde olsam şuan açlıktan sürünüyor olurdum :))
önümüzdeki hafta çok aksiyonlu geçecek cumartesi 2 vizeyle sezonu açıyorum pazar hariç hergün sınavım var kafam balon gibi şuan.
ama güzel şeylerde yok değil kıbrıstan jack daniels gelmiş cumartesi onu patlatacaz kısmetse haydi iyi geceler günlük ben yatar sabah 9da dersim var öptüm yanaklarından :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...