Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Bayram şekeri niyetine espirik yapmak istemiş sanırım günlük biri.

Günlük resmen hayatımda şu an ne yapmalıyım diye düşünüp duruyorum. Diplomayı bu sene alıyorum ama bi yandan okumaya devam etmek var diğer yanda iş bulup çalışmak. Çocuksu ve gamsız yanım 'aman ne olacak oku annen baban sağ nasıl olsa' diyor öteki yanım 'olm artık ne okuması git kendi hayatın için bir şeyler yapmaya başla' ne b.k yicem bilmiyorum özet olarak midemde bir yumru 2 aydır arpacık kumrusu gibi düşünüp duruyorum. Düşün düşün b.ktur işin misali./offf
Sosyal ağlarda paylaş

Verlure said:

ya mal mısınız yarrak yarrak forumda günlü mesajları atıyorsunuz, günlük dediğin şey kişisel olur, şahsi olur. hakkaten gerizekalısınız ya, ananızı sikeyim hatta o derece malsınız.

-all milletin hesabıyla girip neden saçma sapanseyler yazıorsun kendi hesabından yazmaya tırsıyormusun ?
Sosyal ağlarda paylaş

lan hüseyin üzmez'e boşuna laf etmişiz.. fox tv yaş15 diye yarışma proğramı adı altında sübyancılığın kralını yapmış.

kadınlar da (anneleri) kızlarını bu olaya dahil ettikleri için poz kesmişler gururla!

ne garip insanlar var allam!

her şeyi kapatan yasaklayan trük de proğğrama yol vermiş sanırım. neyse ki bitirmişler proğramı.

e ne diyeyim umarım 2.si gelmez. keza 2.si gelse çocuklarını meze etmek isteyecek insanların hâlâ çıkacağına eminim..

garip insanlar bunlar..

sopayı yaratan yüce tanrılar adına! elbette dayak cennetten çıkmadır
Sosyal ağlarda paylaş

hüppp geldim dalış turundan ancak yıkadım toplandım. küvette bc yatıyor zabaha ancak yıkanırım. pis pis yatacam. sabah erken kalkmam lazım iş bekliyor bir sürü. off of.

her dalış sonrası olduğu gibi fix menü uçuk ve grip partisi beni bekliyor. burnum akıyor ve dudaklarım yanıyor. buna bir çare bulmam lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük,

şu dersten nefret ediyorum. tatil tatil çektiğimiz çileye bak ya. hemen arkasında daha önemli bi sınav var, ona dokunamıyorum. sınava 12 saat kaldı ve ben 1 kere bile tüm slaytları okumadım, okuyamıyorum ne yapiyim ya. 3 slayt okuyorum püff diye bırakıyorum. yetişmicek sanırım ehe.

ayrıca biz bugün ne yaptık, neden yaptık anlamadım ama baya eğlenceli bi gündü. sınav da tam bu yüzden patlicak işte.

neyse.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...