Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

o diilde ikide yattım öğlen. 10 dakika önce kalktım. saç baş birbirine girmiş oda ölmüş sigaradan. kedi delirmiş sıkıntıdan üzerime atlayıp kaçıyor falan. kalktım mutfağa gittim direk kahve yapiym diye. kahve bitmiş fakat baktım bi tepsi duruyo. açtım börek. direk elimle daldım 2 tane indirdim mideye. geldim şimdi sigara yaktım bide yaseminli yeşil çay yaptım. (asortikliğimden deil evde bitek o kalmış).

ders+fallout derken insanlığımı kaybetmişim.
kesin sığırdan geldim.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

bir diğer zenginin malı züğürdün çenesi topiğine daha hoşgeldiniz.

düşünüyorum, şu anda 250 bin doları riske etmezdim herhalde.

öbür konuyu sulandırmayalım da arkadaşın kurduğu cümle "olm belli bir doygunluktan sonra adamlar farklı şeyler peşinde koşturuyorlar" olunca biraz alaka kurmadım değil şu konu ile..
http://forum.paticik.com/read.php?20,4431806

abi 2dostum +ben = üç kişiyiz. birinin dediği "abi dünyada şantiyeden eğlenceli bir ortam mı var!" şimdi bu arkadaş deli mühendis, işine aşık bir adam.. öle böle değil işte! adam işinden zevk almıyor, orgazm oluyor falan.. diğer eleman da 40yaşında mastera gelmiş para basan şirketlerden birinin tepe kademelerinde çalışan, evli + çocuklu elemanı savunuyor ve diyor ki "adamın canı sıkılmıştır ondan gelmiştir.."

tabii, çocukla tez yazmak.. muhteşem bir eğlence kombosu..

e haliyle "yaw ödevler bitsin size eğlence olayını bi göstereyim" dedim.. işte o anda "olm belli bir doygunluktan sonra adamlar farklı şeyler peşinde koşturuyorlar" cümlesi geldi.. doğru lan..

insanoğlu sıyırmış olm! akıllı adam işi değil bunlar! yaşasın mekanize dişliler timi!

tanrılar çıldırmış olmalı!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

günlük naber lan bok herif
bugün çok iyi geçti desem yalan olur. gün iyi geçti de kötü bitti. böyle birşey yani. pek de iyi değilim lan. içtik içtik bok içtik. bildiğin pastel pastel sarıp sarmalayıp içtik lan. ama bu not olsun kendime
bu tür ortamlar bana gelmiyor. ayak uyduruyorum her türlüsüne de sonrası ne işim var, bıkbık şeylerle geçiyor. böyle şeyler yaşıyorum günlük. lan o değil de sevdiceğe yalan söyledim ben uyuyorum diye. allah belamı vermesin mi, versin mi bilemiyorum. ne hak ettiysem o olsun.
bişmillah.
Sosyal ağlarda paylaş

utopia said:

hiç bakmadım, ales'e gireceğim. bu deneme olsun, bahardaki sınava artık gerçek puan sdf.

doğrunun analitik incelemesi çıkmasa iyiydi ya.

olsun napalım sdkjfh.

ales hâlâ pazar eki bulmacası gibi ise dert edecek bişi yok yaw.. güvenimiz tam. HOydaaa diye gir sınava. geçersin zati.
Sosyal ağlarda paylaş

vaniLLe said:

bu günnerdeki tek islevim, yemek yemek, deli gibin hapsurmak, burun silmek, öküz gibi öksürük krizine girmek. ve en önemlisi de gereginden fazla eblek olmak.
yine de cok islevim varmis.
saygilar.

gel kapının önüne koyayım seni takoz diye. kendini işe yarar hissedersin. zaa
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...