Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

of allam nil ♥

i'll always love you but just not like that
like what?
i want to be honest with you i met someone else
you did what?
and i really, i really love him like i used to love you
remember the time that i told you that
i was going out of town for business?
well i went to see him
you know what? you suck!

Sosyal ağlarda paylaş

pek de iyi geçmemekte bugün benim için. oda arkadaşımın banyodan çıkmasını beklerken uyuya kaldım ingilizce dersini kaçırdım essay yazılcaktı sınıfta. bi cesaret hocayı gittim ofis saatlerinde yakaladım. dedim gelemedim cart curt neyse kadın iyi çıktı geç şu köşede yazıver dedi 50dkda. iyi gününe gelmesem yan bascaktım direk. bu hafta 2 adet vizem var. baya bi stressliyim zaten. ders çalışırkene sigara molası vermeye çıktığımda oda arkadaşım ve kız arkadaşını odayı işgal ederken buldum. 2 3dk ders çalışmak için kendimi yırttım fakat tvyi açmış, cırtlak sesiyle bağıra bağıra telefonla konuşuyor kız ders çalışmaya çalıştığımı göre göre. bu amerikanlara biraz görgü, saygı ve kısık ses eyle yarappi. neyse küfrede küfrede çıktım. topladım eşyalarımı kütüphaneye gittim. pc yi açtığımda sesini kapatmadığım ortaya çıktı anıra anıra windows başladı millet baktı kızgın kızgın, haklılar tabii. sonra salak firewall okulun kablosuz internetini görmediğini farkettim. 45dk onunla uğraştım sonunda bağlandı. öndeki masadaki çinliyi biri sustursun acayip sinir geliyor konuşması. soğukta kütüphanede öküz gibi klima çalıştırıyorlar hayret birşey bi taraflarım dondu. domuz gribi falan yok tamamen yalan bu soğukta bile klima açıp hala parmak arası terlik, şort askılı giyerseniz üşütür grip falan olursunuz tabi. hava da çok kötü şu an kütüphanedeyim. çıkarkene yağmur yağarsa daha da üst üste gelcek herbişi arz ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

alman disiplinini sevmiyorum, ama bi yandan iyi oluyo.
benim gibi bünyelere böyle yapilmasi lazim.
okul degil manastir sanki.

bu okul sandigim gibi degilmis, bi fikrim olmadan önyargi yapmayacagim bi daha.

eed. dün domuz gribi oldum sandim, aksiyon oldu gece yarisi.
ders saatleri ve tatiller cok cükko.
ama olsun. yeter artik staj yeri bulayim da cabik bitsin bu hazirlik senesi.
ama ben yaparim.
cok pis hard-core'um, yargilarim cicero gibi.

simdi de okuldayim 5te bitiyo uuf. ama neese ki laptopla fink atabiliyoruz su an. o iyyi. ebuddy gaylik yapmasa bi de, badem biyikli top!

of bi de bugün matematik-almanca testi falan olduk, nerde hangi seviyede oldugumuz görülsün falan diye. matematik calismam lazim, cok unudmusum.
ha testleri ilk ben bitirdim, o yüzden kralim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...