Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

günlük babam 2 gündür bizde kalıyor. ev yemeği falan yiyoruz. çok değişik. sabahta muhteşem bi kahvaltı hazırlamış. hadi yiyin siz EHEHE dedi ve kaçtı. bi baktım meğersem bilgisayarımı kapmakmış amacı.
bide günlük bildiğin fırtına var dışarda. kombi için yaptıkları dolabın kapağı fırladı. şaka gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

evet sadece bir mutlak değer hatası yüzünden 2-3 aydır yazdığım moleküler dinamik programını düzeltmeye çalıştım sdf windows vista mı daha salak ben mi emin olamadım bu durumda (bi ara da suçu windows vistanın random sayı üretecine atmıştım da).

.....................................................................................................

cycle: 500000, index: 1, Correlation Coefficient: 0.717681
A random force is: -1.372208e+012, Calculated averages: 2.353742e+009, 3.440753e+009, 1.365533e+009
Dist var is: 4.170621e+025, calculated variances: 4.161454e+025, 4.167848e+025, 4.177197e+025

.....................................................................................................
Sosyal ağlarda paylaş

of günlük proce cok pis icimde patladi adeta (:

cap 1. programi icin gittim endustriden "Bir seramik malzemenin kütlesel formda katıhal kalsinasyon yöntemi ile üretilmesinden başlayarak üretim ve malzeme karakterizasyonu kademelerinin planlanması" aldim sonra baktimkii seramik icin hoca konu veriyormus ben bi tane yapar ikisinede verrim diye hesaplar icindeyken gitti hoca refrakterli bisi verdi pft isin kotusu bilgisayarimin ekraninin 21/27si iptal kalan kisimda cok yeto = kafelerde surunuyorum neyse dotaya kactim ehu
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...