Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

şimdi derdin ne bilmeden samimiyetsiz salak saçma rahatlatıcı kelimeler sarfetmeyeyim ama çözümü olmayan problem görmedim ben.Mutluluklar gibi sıkıntılar da geçicidir o yüzden ÖLCEM gibi yaklaşımlar bizim gibi genç ve daha hayatla işi bitmemiş bünyeler için çok yanlış.
(yukarıda yazılanlar hastalık olmaması durumunda geçerlidir,eğer öyleyse acil şifalar diliyorum.)
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

şimdi derdin ne bilmeden samimiyetsiz salak saçma rahatlatıcı kelimeler sarfetmeyeyim ama çözümü olmayan problem görmedim ben.Mutluluklar gibi sıkıntılar da geçicidir o yüzden ÖLCEM gibi yaklaşımlar bizim gibi genç ve daha hayatla işi bitmemiş bünyeler için çok yanlış.
(yukarıda yazılanlar hastalık olmaması durumunda geçerlidir,eğer öyleyse acil şifalar diliyorum.)
Sosyal ağlarda paylaş

bugün değişim günüdür;

bugün insanlara yenilik getirelim, değişim getirelim. bugün şu tarz müzikleri çok sevenleri ve yapanları
http://www.youtube.com/watch?v=A6Hb1jwCv64

dünyadan silelim..

bugün dünyaya bir iyilik yapın ve gördüğünüz yerde vurun bunları.

yukarıyla görüşmedim ama büyük ihtimalle her yumruğunuza 10 ile 100 sevap arası bir sevap point yazılacaktır. organizasyona katılıp bu zürt zürt zürt züüüüüürttt müzikçiğlerine vuranlara, -müzikçiğler telef olduktan sonra- experience vurdukları miktar baz alınarak ortak olarak dağıtılacaktır ayrıca.

arkadaşları loot etmek serbest. üstünden çıkan sizindir.

hadi go go go..
Sosyal ağlarda paylaş

muhteşem excel denilen şey gerçekte bir işe yaramayan berbat program olan, print selection dediğinde bile fit to page seçeneğini çalıştırmaktan bir haber, 1kare taşıyor diye 200takla attıran aptalların yazdığı bir programdır.

yahu 1kareyi düzeltemeyen fit to page komutunu koyma daha iyi..

yok bi sürü çıktı heba olacak diye pdf'ye bastırayım dedim allahtan. yoksa deli gibi zarara gireceksin. bi sürü tek kare sarkık tablo
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

teşekkür ediyorum asdadf

günlük son apranaxı içtim, biri kahvaltı hazırlasın bana. pazartesi de doktora gitmezsem eğer martılar saldırsın.
Sosyal ağlarda paylaş

selam günlük
eve yeni girdim olm biliyorsun yine sevdicekleydim. bugün bana bir gözleme ısmarladı tadı o kadar iyi o kadar iyiki anlatamam. 4 tane gözleme yedim. lan bir de çok komik bir olay geldi başıma.
sabah okulun önünde bir araba var tamam mı. araba hafif hafif sallanıyor ben de takıldım kaldım arabaya. bir de beyaz doğan araba geniş teker falan tam apaçi yani. neyse abi benim dikkatimi çekti arkadaşa söyledim sonra meraklanıp yaklaştık ki ohooooo sdf. gayet pozisyon zengini iki çift vardı. neyse yol da minibüs yolu biz orada takıldık kaldık itlik olsun diye. geçen minibüsçülerden biri de gördü orada patladı olay. bütün yolcular herife çalıştı arabanın ne kapısı kaldı ne camı kaldı kızın yediği küfür cabası. biraz da üzüldüm kıza ama ne işin var orada hele öyle bir apaçinin yanında. kızı görsen gayet eli yüzü düzgün hanım biri dersin. neyse günlük kimin ne olduğu belli olmuyor. bir de bunlar bizim okuldanmış. lan sabah saatin 8'i rüyanda mı gördün hadi onuda geçtim babanın tarlası değil okul önü lan. camlara da birşey asıp kapatmaya çalışmışlar ama araba sallanıyor olum neyin peşindesiniz sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...