Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

karar alma sürecinin kısalığı, düşünme sürecinin uzunluğu ve ani uygulama üzerine

bir yere bilgisayar masasını kesicem, yapıcam diye bir şeyler yazmış olmam lazım.

6-8ay önce olması gerek bu yazı!

kesmedim hâlâ

ama hep aynı terane.

mesela "lcd alıcam" demiştim de tavsiye almıştım. gittim kaç ay sonra aldım! 2hafta önce falan herhal.

bu süreç şöyle işliyor. "A yapıcam" dediğimde A şimdi yapılmıyor. Ben beğenmiyorum hiçbir şeyi ya da düşündüklerim asla yeterli gelmiyor. Yapıyorum planı... ı-ıh yeterince iyi değil. biraz daha iyi olmalı.

sonra düşünüyorum biraz daha..

şöyle diyeyim bana göre %80-85 normal bir insana göre %400 detaylı bir hale gelince planım o sıralarda bir fırsat çıkarsa (2. el ilanı, indirim başlangıcı vs.) ya da bir fırsat bitmek üzere ise (kdv indirimi, tatil sonu vs.) koşup gidip dalıyorum, jet hızı ile alıyorum..

tabii bu sallanmış olay çevre tarafından unutulmuşkene koltuk altında bir sürü tahta ile kapıda bitivermem ve "ben dolap yapıcam bugün!" falan demem garip oluyor biraz.

şimdi de hâlâ kabloları nasıl daha iyi gizlerim? ve tüm teknolojik aletler için bir charging station yapsam yangın çıkma riski nedir? tüm bu aletleri bi çekmede nasıl saklarım derdindeyim mesela..

öncesinde printer'ı dev bir çekmeceye koysam ve çekmecenin bir kolu sadece konsol olarak arka tablaya saplansa o kol yükü uzun dönem taşır mı? d,ye düşünüyordum bol bol..

ulan var ya. bu gibi şeylerde çok detay bakıyorum ve bu çok sıkıcı.

milletin 30dk da yaptığı çeviri işi ya da rapor hazırlama bende uzun uzadıya sürüyor. bilakis ilk yaptığım şaheser bile olsa beğenemiyorum. sonra birden dellenip son kontrol falan yapmadan al ulan diyip teslim ediveriyorum...

kendi işlerimde uzaklaşıp büyük resime bakmam lazım..

hep aynı terane.
Sosyal ağlarda paylaş

gunluk bugun cook uzun zamandan sonra sevdicegimle basbasa bi cumartesi akisina ciktim.
once goldenda dartimizi oynayip ictikten sonra overalla aktik. ya oranin 2. kati ne kadar kalabalik, resmen kickica millet daral geldi bunyeme. tabi bi de elektronik midir nedir up dis up dis muzik caliyodu, kafam sey oldu afedersin.
genel olarak cok eglenceli bi geceydi ama, boyle beraber dans ettik kofte yedik ben cok sarhos oldum bi de dartta yenildim hatta ezildim.
hahah, gece hala bitmedi bi yandan, kofte almaya gittiler saatte baya gec oldu hoca allaavekber dedi bile.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük rüyamda bale öğretmenim emekli olmuş parasız kalmıştı. tcdd bileti satıyodu. üçüz çocukları vardı. ben dorukla eskişehire gitmek için bilet alırken konuşuyoduk. sonra onun çocuklarına bakmaya gittim. çok dik ve uzun bi merdivenden iniyoduk koşarak. sonra bale öğretmenimin evi nazlıların evi oldu. doruk da nazlı oldu. her yerde plastik kaplar vardı. çünkü nazlı okulu bırakmış tupperwarecılık yapmaya başlamıştı. sonra bengisu geldi, telefonu çaldı bi numara artı foto gösterdi bu kız kim ya diye. sonra uyanıp telefona baktım, annemmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

bilgisayarda msn kurulu değilmiş. yei hdd'ye geçeli nice zaman oldu. bir kere bile ihtiyaç duymamışım yahu..

neyse. tüm insanların hak yolunu bulup msn'den skype'a geçmesi dileğiyle.

bu arada.. biliminsanları mikrofon diye bişi buldu! ses transferi yapıyor be hacım! böle karşındaymış gibi konuşuyorsun!

iletişimde mektupun, telegrafın ve klavyenin sonunu getirecek diyorlar..

sinirim messenger installer'a.. bin tane soru soruyor.

yok onu kurayım mı yok bunu kurayım mı?

hayır hayır dedim şimdi de bağlanmıyor meret!
digsby indirdim 2dakikada.. onu kurucam lan..
Sosyal ağlarda paylaş

Yarını düşündükçe midem kötü oluyor 3 saattir durmadan öksüyorum boğazım düğümlendi galiba veya kocaman bişi yemek ve nefes borum arasında kaldı nefes alırken zorlanıyorum. Ya da işte yarının stresi. Herşey düzelebilcek mi?

The shape of things to come...
Sosyal ağlarda paylaş

"ismail PK" said:

Tatilim yatakta geçti grip oldum :( Sabah var böyle hayatın ızdırabını. Ve unutamıyorum o'nu..

Sage said:

Yarını düşündükçe midem kötü oluyor 3 saattir durmadan öksüyorum boğazım düğümlendi galiba veya kocaman bişi yemek ve nefes borum arasında kaldı nefes alırken zorlanıyorum. Ya da işte yarının stresi. Herşey düzelebilcek mi?

The shape of things to come...

öksürük, grip, iş stresi ve saire!!!

siz de h1n5.1.w32 olmuşsunuz a dostlar!

kaspersky'e interneti kapatmak isteyen koca kafalı bir faşizan olduğu için pas vermedim.. hıh! pis herif

oıgıdi de h1n5.1.w32 olmuş!!

hızla yayılıyor!!
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...