Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

vaniLLe said:

demin laptop gg olunca ve en son elleyen sahsiyet ben oldugum icin annem de bana ''neye dokunsan bozuluyo'' dedi.

hahah aklıma geldi. benim de tşörtüm kalmıştı arkadasın evinde. 2 kisi ziyarete gelceklerdi iste bana. dedim getirsenize giysiyi. adamlar kavga etmisler ben cantama koymam onu ugursuz o diye. ciddi ciddi tartısmıslar. sonra biri digerini kandırmıs da getirdiler sanırım. öle bişidi.

resmen etrafa korku salıyorum haha
Sosyal ağlarda paylaş

günlük uyku düzenini bozdum, artık hergece gelsin uyku felci, gitsin karabasanlar.

Ama artık alıştım,kanka bile sayılırız o derece.

Bide günlük bana aceleci olmamayı öğretebilecek misin? Bu yüzden evde kalıcam sanırım. ühü.

edit: face'e girmiş lan, bakalım nolucak :=)
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük,

KÖPEK GİBİ YORULUYORUM =/ Hava sıcak, iş pis, alan dar. Sıkılıyorum ama kaçabilmem mümkün değil günlük. Ama yine de geçen yıldan daha çok eğleniyorum, bu da iyi tarafı.

E65 yine bozuk. Orjinal parça taktırıp 75 lira bayılacağıma 20 liraya fason parça taktırıp aynı süre idare ederdim lan. 4 ay gitti, 4 ay sadece. Neyse.

Haftaya Pazar günü fotoğraf çekeyim birazcık, film aldım 2 tane.

Öptüm bay.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük,

Gece olaydı.
Arkadaş Didim'e gidecek, sabah 07.50'ye Kamil'den bilet bulduk.
Bütün gece Taksim'deydik. Gitmediğimiz mekan kalmadı sanırım Taksim'de.

Gece 4 gibi bir Pes cafe bulduk, kimse yoktu sabaha kadar açıktı.
1 saat oyun oynadık uyuduk 1 saat kadar, ekrandan ses çıkmasın diye traningi açıp pause yaptık.Herif sabah uyanıp abi siz uyuyosunuz diyo sdf

Arkadaşı yeni yolladım, hala taksimdeyim okuldayım.
Hoca 09.00 gibi gelir, danışman değişimi formunu imzalıyayım. Sonra evde 3 saat uyurum. Bi şeyler yaparım akabinde. Günü çok da öldürmeyelim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...