Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eski oyunculara çağrı - Dönün ! =) (ss ler başlıkta )

Archillea

Öne çıkan mesajlar

merhabalar,

bende eskiden bir swg oyuncusuydum, oyunda uzun bir süre sadece craft la uğraştım ve şunu söyleyebilirimki bu oyun sadece craft sistemi için oynanabilirdi ki ben fazla savaşa girmezdim ve bunlarla uğraşırdım.

daha fazla hiçbir oyundan swg kadar keyif almadım...

saylılarımla....
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 8 ay sonra ...
ben steam den aldım, 20 dolar veriyosun bide orijinal serverlarda general grevious'ın dönen zımbırtısından falan veriyo. bi sürü şey geliyo yanında yani:D sabah girdim azıcık oynadım. bounty hunter açtım, heves etmiştim ona. biraz öğreniyim oyunu sonra emu'ya gelicem.
Sosyal ağlarda paylaş

biliyorum baya bi okudum. bu nge den önce ki hali var orda oyunun. şimdi ben after nge versiyonunu oynayıp sonra emu'ya bakacagım. bakalım gercekten dediğiniz kadar var mı. gerçi şuanda oynuyorum çok zevk vermiyor swg. quest üstüne quest, şimdi istasyondayım bi tane çıkmadan bi level 10 olayım dedim. onunla uğraşıyorum. şu hedef alıp vurma olayı çok sinirimi bozdu, aksiyon oyunu mu lan bu !?
Sosyal ağlarda paylaş

abi emu daha iyi olcak diyosanız ona geçerim zaten. çünkü şuanda oyun çok boş, mos eisley'e geçtim level 20 oldum dün, ve bomboş yani bütün oralar. insan göremedim daha. bide oyun sistemi biraz bozuk geldi ya, ne biliyim. bi garip yani. böyle oyuna para ödemiyim bide aylık.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...