Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Zegna 24 Sep 2008, 14:26 tarihinde demişki

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

Werewolf said:

Dynun said:

http://www.wowgold-blog.de/wp-content/uploads/2008/09/banhammerx.jpg

edit: yanlış link sdfs

Polatta dandik olmuş
Çok mana
2 mana çeşidi
Getirdiği 10 fedai ancak savunma yapar . Mavinin flyingleri uçar uçar döver kendisini :D
Garruk'u tek geçerim bu durumda :D
Chuck Norris vardı onu bekliyorum ben asıl
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

kermit said:

|Joker| said:

Faketen espri yapıp, normalden gülmek :D.

allah için şunun tercümesini yapın

cok basit kanka.
fakeden giriyosun salakça bişi yazıyosun, sonra normal acc ile girip alıntı yapıp falan +1 ya da gülüyosun işte.
senin bilmen lazım bunları :D

ÇAKTIRMA LAN haha
diyimde editleyim
argo kullandık
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

Fistan said:

kermit said:

|Joker| said:

Faketen espri yapıp, normalden gülmek :D.

allah için şunun tercümesini yapın

cok basit kanka.
fakeden giriyosun salakça bişi yazıyosun, sonra normal acc ile girip alıntı yapıp falan +1 ya da gülüyosun işte.
senin bilmen lazım bunları :D

ÇAKTIRMA LAN haha
diyimde editleyim
argo kullandık

argo kullandı ban pls
Sosyal ağlarda paylaş

Mayhem, banlanmana neden olan Aysun Kayacı fotoğrafında kendisi biraz çıplaktı, bence o olabilir banlanma nedenin.

Bilmem kaç senelik bir forum burası, n kere tekrarlanan şeyleri son kez tekrarlayarak kitliyorum.

1. Bu forumda zamanında alan yetkilisi olarak veya genel yönetici olarak emeği geçmiş/geçen kişilerin ufak kural ihlalleri gözardı edilir. Bu açık açık söyleniyor, buranın demokratik bir şekilde yönetilmesi veya genel yöneticilerin halihazırda KENDİLERİNİN KOYDUĞU kuralları harfiyen uygulaması gerekmiyor. Bunun gerekmesi takdir edersiniz ki forum mantığına aykırı. Beğenmiyorsanız gidebileceğiniz de aslında gereği olmasa da lütfedilip söylenenler arasında.

2. Ayrıca moderatörlerin insan banlama yetkisi YOK, tekrardan söylüyorum. Sadece konu kitleyebiliyoruz, mesajları gösterimden kaldırabiliyoruz ve banlanmasını istediğimiz kişileri söyleyebiliyoruz. Biz söylüyoruz adminlerin kontrolünde uçuyorlar uçacaklarsa. Bende ban yetkisi olsaydı baya bir fark ederdiniz gerçekten.

3. Piramit yapan insanların tamamı banlanıyor. Başlatan da banlanıyor, "2 quote yaptım diye banlandım" savunma olarak kabul edilmiyor.

4. Kısaltma şeklinde küfür etmek yasak, evet. Ben burada her "ak" veya "aq" diyeni reportlasam insan kalmaz, halihazırda bu konuya yazmış kafadan 15 tane adamın/hatunun bu tarz mesajını silmişimdir. Hepinizi reportlayayım mı yani bunu mu istiyorsunuz? Yerine göre ve kişisine göre (kişi de bir yere kadar olmak üzere) tolere edilen bir kural bu da. Ben kankamın da mesajını silmişimdir tanımadığım etmediğim adamın da. Hatta kıl olduğum adamın da mesajını silmişimdir emin olun. Ben sorumlu olduğum yerde elimden geldiğince sadece mesajı siliyorum, abarırsa uyarıyorum, sallanmazsa söylüyorum adminlere alalım biraz dinlensin diye.

Sıkıntınız probleminiz varsa adminlerin öm kutuları müsait, mail adresi var, biz de iletiriz modlar olarak hiç olmadı. Gelip te çöpe topic açmanın alemi yok. Tabi başka bir yerden taşındıysa dikkate alınmasın bu mesaj.
Her neyse,
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...