Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ensidia ve Method, Ulduar Time Run'da Karşılaşacak!

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Bu sene 31 Temmuz - 2 Ağustos tarihlerinde, Leipzig şehrinde düzenlenecek olan Games Convention Online'da, World of Warcraft PvE yarışını en önde götüren iki guild Ensidia ve Method karşı karşıya gelecek. Karşılaşma 10'a kişilik takımlarla Ulduar Timed Run olarak düzenlenecek ve boss kesip zonelarda ilerdikçe puanlama yapılacak.

Ensidia - Method karşılaşması 2 Ağustos tarihinde düzenlenecek. 1 Ağustos'ta ise, Almanya'nın önde gelen iki guildı Irae AoD ve For the Horde karşılaşacak.

Karşılaşmalar http://www.allvatar.com adresinde canlı olarak yayınlanacak.

Kaynak http://www.dvoturk.com

Daha önce açılan konu gibi dağılmasın lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

onceki konuya atmıştımda, kilitten sonra gelmiş mesaj bende buraya yazıyım dedim tekrar

ben syenı merak ediyorum, kuralları nasıl koymuslar mesela achievmentlara artı puan verilecekmi?

oole olsa guzel olabilirdi aslında, her achiye puan verirlerdi, atıyorum IC kesmek işte 10puanda medim kesmek+5 hard +8, disamred koragarn kesmek +3 gibi falan
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

onceki konuya atmıştımda, kilitten sonra gelmiş mesaj bende buraya yazıyım dedim tekrar

ben syenı merak ediyorum, kuralları nasıl koymuslar mesela achievmentlara artı puan verilecekmi?

oole olsa guzel olabilirdi aslında, her achiye puan verirlerdi, atıyorum IC kesmek işte 10puanda medim kesmek+5 hard +8, disamred koragarn kesmek +3 gibi falan

guzel olabilir oyle ama o zaman timed run olmasının bir anlamı kalmaz. en kısa surede temizleyen kazanır. sonucta algalon kesilmeden temizlenmedigine gore hepsini hard mode kesmez zorunda kalacaklar ve baya eglenceli olacak. canlı izleyebiliriz insallah.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

Cuce said:

guzel olabilir oyle ama o zaman timed run olmasının bir anlamı kalmaz. en kısa surede temizleyen kazanır. sonucta algalon kesilmeden temizlenmedigine gore hepsini hard mode kesmez zorunda kalacaklar ve baya eglenceli olacak. canlı izleyebiliriz insallah.

gerek yok hard yapmalarına
Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:

toggie said:

Cuce said:

gerek yok hard yapmalarına

eğer charlar 0 sa gerek var hard yapmalarına.
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:

baklavasına olabilir. 2 litrelik kolasına olur. hesabı ödemesine olur. olur yani.

Baklava varsa GERI DONERIM fsdfsd :P

Biraz out of subject takilayim, marmarise gittim 1 hafta, ortalik yikiliyor ya, dondum geldim forumlara bakiyorum bizim, hala ayni konular, deli gibi raid yapiyor adamlar araliksiz filan. Gun itibariyle anladim ki benim icimdeki istek bitmis, unumu eleyip elegimi asmisim yani resmen. Ama baklava varsa yeminimi bozarim orasi ayri haha :)

Method vs Ensidia konusuna gelirsek, warlocksuz Method'un isi zor, kimse kalmadi, dubby 5 hafta yok, ben biraktim, bi kimzao diye bir trial vardi gecen hafta en son, zaten o zamandan beri girmedim ki istesemde giremem format attim wow'da kurmadim :) Prototype ve Fear 2 oynuyorum arada, guzelmis tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...