Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bullfrog

Alexi_Septimus

Öne çıkan mesajlar

Ne oldu bu adamların projelerine?
EA himayesine girmeleriyle Dungeon Keeper projelerini iptal ettilerse gider bombalarım EA'ı.
Bilgisi olan varsa yazabilir.
Bilgisi olmayanlarda bilmediklerini sorabilir.
Ama post kasmak için "Oha evet!" gibi mesajlar atılmayabilir, sağlık durumunuz için çok daha iyi olabilir değil mi?[signature][hline]Lalu says:
OLM bugun kusarcasina eylendim ilk kez daoc da

Legalise it!
Sosyal ağlarda paylaş

Bullfrog'u EA aldigi sirada Peter Molyneux babamiz malesef Bullfrog'dan ayrildi, bu haliyle DK 2'yi cikardilar ve... veled-i zina EA DK 3 projesini sonsuza kadar rafa kaldirdi. Sanirim konsol oyunlarina onem vermek falan gibi bir sacmalik yuzundendi iptal sebebi ama tam hatirlamiorum simdi yanlis da soylemis olmayayim.

Kisaca EA'ye cesitli organlarim girmeli... mesela kafam olabilir ama secenekler cok, kisitlamaya gerek yok...[signature][hline]"Es irrt der Mensch so lang er strebt." - Faust I: Prolog im Himmel / J.W. v. Goethe
Futurama - Bender's Humor by Microsoft Joke
""The thing that bothers me the most is the lying." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

demon spawnlar kovalasın seni EA...
dark mistresslerin eline düşersin inşallah!
sürüm sürüm süründürsün horny...
ah bullfrog ah. theme hospital ve dungeon keeper'daki o amblemleri ne kadar özledim..

*! dungeon keeper 1 müziğini mırıldanarak uzaklaşır *[signature][hline]XaGoN, 14 Şubat 2003 17:35 tarihinde demiş ki:
Hala GeoCities yasiyor ona hayret ediyorum

Sosyal ağlarda paylaş

EA ya horny'nin boynuzu girsin kafanızı gözünüzü sokupta kirletmeyin organcıklarınızı Horny halleder dimi horny? *!evet* *!alter egosuyla konuşmaya devamederek uzaklaşır. derin derin iç geçirmekte ve theme hospital indirmeye çalışmaktadır, feci gaza gelmiştir, gelmişmidir? gelmiştir*[signature][hline]Roken brengt u en anderen rondom u ernstige achade toe
MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

ufaktan eklemeden gecemicem
belki ilerde bi zamanda 5 yil sonra burda olursak
bi topic gorursunuz
ISe kabul edildim! diye
o zaman iste toplarim pilimi pirtimi (lol universitedeyim zaten o zaman) tasinirim ingiltereye

aah ah
Peter amcayi ikna ederim
DK III yapariz beraber[signature][hline]Yattım, ağladım, uyuyakaldım
Sosyal ağlarda paylaş

EA, ilk başta herkesin aşık olduğu, ardından ne mal olduğunu anladığı bir şirket.
Herifler dünyada çalışır oyun grubu bırakmamaya yemin etmiş sanki, herifler fagosite ediyor herşeyi.

Herifler Origin i kapattı, Ultima Online 2 yi çıkartmamak için herşeyi yaptı, Maxis i kapattı, VE DE EN ÖNEMLİSİ, WESTWOOD U KAPATTI! YAPILIR MI LAN BU! C&C OYNADIĞIM İLK STRATEJİ OYUNUYDU LAN BENİM! ÜHÜHÜHÜ

Neyse, Peter Molyneux ayrıldı haliyle bu canavarların arasından. Allahtan herifi de kapatmadılar.
Opsidian Software in şu an Black Isle ı yaşatması gibi, o da Bullfrog u yaşatır umarım.

Bu arada benim kıl bi doktor vardı, herif 1 dakka çalışıp yarım saat bilardo oynuyodu ya.[signature][hline]Penthesilea
My heart's a tart, your body's rent
My body's broken, yours is spent...
[/b]

[Bu mesaj penthesilea tarafından 08 Haziran 2004 09:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Maxisi kapatmadı sadece işin ekonomik faaliyetini sürdürüyor. Will Wright'ın öyle bir işe göz yumacağına inanmıyorum. Hala eski kalitede oyun yapan sayılı şirketlerden biri Maxis.[signature][hline]Darkness is falling in to me
If you are trying to save me
Left me there
And run away
No chance left to win you again

AHYAAAAAKKKKK!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
unity100, 08 Haziran 2004 11:30 tarihinde demiş ki:
abi arada demo olmaz cutscene olur animasyon olur.

intro oyunun basinda cikan sey, demo ise malum be iste demonstration.

görev bitirince, bir göreve geçmeden önce çıkan
görev arası videolara
ara demo denir.

tamam demo demonstrationdır. Bir oyunu tanıtmak amaçlı kısıtlı sürümlerine oyun demosu denir..

ancak oyuncular arasında yukarda bahsettiğim görev arası videolara "ara demo" da denir..

bilmem anlatabildim mi..[signature][hline]XaGoN, 14 Şubat 2003 17:35 tarihinde demiş ki:
Hala GeoCities yasiyor ona hayret ediyorum
Dralnu, 08 Haziran 2004 12:20 tarihinde demiş ki:
marduk gelicek hepimizi s.kecek
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...