Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alien Breed Evolution

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

ohohoho... amiga zamaninda kardesimle beraber oynadigimiz team 17 yapimi alien breedin devam oyunu yaklasik 20 sene sonra yapimda. unreal 3 engine ile hazirlaniyor...

vay be amma zaman gecmis, bu oyunu oynarken bir ara bir bolgede kapilarin kapanmasi sonrasi gelen devasa orumcek yuzunden joystickleri elimizden dusurecek kadar korkmustuk. ne zamanlardi :) hic unutamadigim oyun anlarimdan birisi.

team 17 umarim altindan kalkar ve hack and slashlerin atasi sayilabilecek bu oyunu iyi kotarabilirler.

Sosyal ağlarda paylaş

haha bi sahne geldi şimdi gözümün önüne.

ilk oyunda bazı bonuslar oluyordu, bazısı fazladan cephane veriyor, kimisi hak veriyor, bazısı da instan kill çekiyor ki aslında hepsi aynı bonuslar; sadece sürekli şekil değiştiriyorlardı.

amcaoğluyla 3 gün geçemediğimiz bir bölümü tam bitirmişiz, çıkış kapısından geçeceğiz, hemen sağımda (ekranın aşşağısına giderken) odanın birisinde bonus çıktı, sayaca baktım daha 8 saniyem var (evet çok net rakan veriyorum, çünkü gözümün önünde şu an), atladım odaya, aldım bonusu, geberdik. amcaoluna kafayı çevirip baktım bi an, daha da birşey anlatmıyorum.

anlamayanlar için kısa özet: 3 gün geçemediğimiz bölümü bitirip tam sonrakine geçerken, açgözlülüğümün kurbanı olup instant kill yedik.

ilki gerçekten iz bırakmoş bir oyundur netekim. ben oynarım her türlü bunu.

instant yanlış oldu lan. 3 saniye mi 5 saniye mi ne bişi vardı, kırmızı ışıklar, alarm sesleri falan. neyse işte benim yüzümden öyle bir bölüm geçemediğimiz olmuştu.
Sosyal ağlarda paylaş

• 10 ay sonra ...
Kanuni said:

ohohoho... amiga zamaninda kardesimle beraber oynadigimiz team 17 yapimi alien breedin devam oyunu yaklasik 20 sene sonra yapimda. unreal 3 engine ile hazirlaniyor...

Haha bizdede durum aynı, hatta amiga hala duruyor arada nostalji babında oynuyoruz. Gelsinde yine 2 kişi dağıtalım ortalığı hehe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...