Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En başarılı bulduğunuz instance?

Or1on

Öne çıkan mesajlar

Gangren said:

Herkesin preTBC'yi övmesinin nedeni aslında, konularında ilk olmaları.

Tekrar etmeye başlaması ile sıkıcı olmaya başladı.

Her ne kadar pre-tbc de hatta pre-woltk da olmasam da bu konuda katılıyorum.
Uo oynarken herhangi bir skilli 100 lemek,veya 50-60 ken mezarlarda yapılan savaşların tadı çok güzeldi,sonra ph açıldı,dummyler kondu o zevk alınmadı
Sosyal ağlarda paylaş

Yorumlarınızı keyifle okudum B)- Yukarıdaki ankette BWLi ne kadar sevsem de AQ40 a neden oy verdiğime gelelim.

Ahn'Qiraj patch in gelmesiyle birlikte bir hardcore horde guildi, beni arms warriorluğumdan protectionluğa zorlamıştı. Şimdiye kadar durumuma gelmemin büyük borcu Ahn'Qiraj40 dır. Ahn'Qiraj ve ondan sonrası raidlere hazırlı olabilmem için gündüz gece kasmıştım. Birçok forumu bıraktırmıştı. Daha kötüsü spor yapmayı bırakmıştım. 85 kilolu 24 yaşında biri olarak hala wow oynuyorum. Neyse o zamanki nature resistance gearı kasmak ayrı bir dertti. Twins Emperor taktiği anlamam çok uzun sürmüştü o flight sırasında birçok kez hata yaptığımı ve raidden atıldığımı hatırlıyorum. RL çok agresif bir Rustu. BWL daki Neferian a kadar geldiğimde çantalarıma 1h def silahımı bulundurmayı unutmuştum. Main specim Armstı o zaman. Çok agresif bir patronunuz olduğu zaman neler hisseceğinizi bilirsiniz. Kick yeme korkusuyla Neferianı silahsız bir süre tanklamıştım. Wipedan sonra RL bu durumumu fark edince, evet itiraf ediyorum ki raidden yine atıldım. Herkes unutabilir de hata yapabilir de. Ama bu yaşadığım olay çok acı vericiydi benim için.

O zamanki wowun en karizmatik bossu Twins Empreror olduğunu biliyorsunuzdur. Melee bossun elindeki dev kılıcına hayran olmamak hiç mümkün değildir. Twins Emprerorın flight sırasında melee bossu değil de caster bossu tanklamaya kalkmam sizi güldürebilir. Ondan sonrası da başıma kick gelmişti.

Ouro'ya gelince, yanlış hatırlamıyorsam o bossu ilk defa tanklayacağım o günde bir hunter önden gitmişti. Aynı zamanda raidin ilk ouro flighttı. MD yiyebilmem için tabii... Ben MD aldığımı sanarak o bossun üzerinde yürüyüp, o boss bir anda ortaya çıkmasıyla birlikte havaya fırlatıldıktan sonra yere düşerek ölmüştüm. Daha doğrusu hpimin fullu bile değildi. Raid hazır olmadan böyle birşey yapmam size göre noobluktur. Bana göre de hayatımda yaptığım en utanç vericilerden biriydi :) Hele 39 kişinin önünde böyle birşey yapıyorsanız nasıl olduğunuzu bilirsiniz. Acele etmek ne kadar kötü birşeymiş.

Huhuran'a gelelim. Nature resist gearımı o kadar kasmama neden olan bir bossdu. Onu doğru düzgün tanklayamadığım zamanlar olmuştu.

En eğlenceli flight ise Satura, en sıkıcı ise Viscidus. (Hatırlamadığım bu bossun ismini wowwiki.com dan bakarak Viscidus ismi veriyorum.) Aramızda Viscidus flighti beğenen vardır mutlaka. Bana kızmasınlar sadece benim bu görüşümdür.

Wow hayatımda en iyi ve en başarılı bir flight C'thun dur. Doluğaçları kesmem ayrı bir zevkti. Ondan sonrası Twins Empreror.

Ahn'Qiraj40 da birçok şey yaşadığım için yukarıdaki ankette AQ40 a oy vermemi açıklıyor.

Daha fazla uzatmamak gerekirse, içimden gelen böyle yaşadıklarımı size anlattığımdan rahatlasam da AQ40 ve BWL daki dolu anlarımı kendime saklamayı uygun göreceğim.

Cho'gall tarafından yeniden hayata döndürülen C'thun'ı yeniden göreceğimize göre, ona yeniden "Merhaba. sen öldün!" demekten çekinmeyeceğim!

hadi iyi günler ve hayırlı razamanlar
Sosyal ağlarda paylaş

gnomeregan'a ilk kez girdiğimizde 4 kişiydik, gördüğümüz her şeye şaşırdığımız için çok eğlenceli geçmişti euh. ilk karakterlerimizdi zaten

mulgear6 said:

yazıldı mı bilmiyorum ama Deadmines

bi arkadaşla 2 hunter bitirmiştik burayı da level 18'de, "şunu şöyle çekelim, şuraya trap koyarız, sonra şuraya kaçarız" filan şeklinde her adımda stratejiyle ilerleyince süper eğlenceli olmuştu
Sosyal ağlarda paylaş

Nefr said:

Boci said:

En nefret yer gınomeryan... Şimdi gireyim yine kaybolurum...

6 char kastim, sadece ilki girdi oraya eheh

bir daha yanindan gecmedim bir iki kiramadigim arkadas boostu disinda, toplamda 10 kere girmemisimdir hayatimda

aynen. bi kere gnome mageimle girdim sonra allah belasını versin böyle yerin dedim bi daha da girmedim
saeros said:

mulgear6 said:

yazıldı mı bilmiyorum ama Deadmines

bi arkadaşla 2 hunter bitirmiştik burayı da level 18'de, "şunu şöyle çekelim, şuraya trap koyarız, sonra şuraya kaçarız" filan şeklinde her adımda stratejiyle ilerleyince süper eğlenceli olmuştu

aynısını biz de yapmıstık ama biz 22 filandık sanırsam
Sosyal ağlarda paylaş

Evet doğru gerçekten haklısın. Şunu açıklığa kavuşturayım oraya ilk defa gidişimizde hop hop mountla zıplayarak canım gitmesi umurumda bile değildi. (hala binekle sürüp zıplıyorum) Hepimiz ilk defa göreceğimiz bossu çekip bir görelim diye hunter önden gidecekti. Ben ise flight yapacağız diye sanmıştım. Onu gördükten sonra kenara çekilip buff-elixir-yemek alıp flight yapacaktık. Böyle bir durumda MD olup olmaması da değil, önemli olan orada noob olduğumdur. Evet bir zamanlar noob tum. MD yazmam benim dağınklığımdan olduğu gibi özür diliyorum. Classic Wow zamanında Warriordan başka class oynamamış bir oyuncu olarak, Classic Wow ile TBC arası class skilleri karıştırarak hatalı yazabildiğimi gördüm. Aslında bakarsan bundan önceki yazımın 21 Aug 2009, 05:43 tarihi olduğunu görürsün. İşte buradan dağınık ve uykulu halimle yazı yazmamda mahsur görmeni isterim Scorch.

Hatırladığın anları anlatmak bazen zor oluyor. Bilirsin :)
Sosyal ağlarda paylaş

Hehe en çok inandığınız şeyler en az anladıklarınızdır. "En başarılı bulduğunuz instance" konusundaki ankete yalnız bir raidin ismini oylayarak gerçek oyunculuğunuzun bir anlamını çıkaramıyorsunuz. Classic Wow dan beri oynamış insanların kendi başarılarını ve deneyimlerini açık bir biçimde paylaşamıyorlar. Ya da açıklayamıyorlar. Çünkü hiç kimse başkasının üzüntüsünü ya da sevincini tam olarak anlamayaz.

Paticik.com'un geçmişini ve bilgi birikimini ne kadar takdir etsem de, kurnaz insanlar okumayı küçümserler, basit insanlar ona hayran olurlar, akıllı insanlar ise ondan yararlanırlar diye böyle kutuplaşmış bir forumdan ibaret olduğunu göz önüne almak gerekir.

Benim yazımdan sonra gelen o tür mesajlardan beklemeyeceğim birşey değildi.

Gaza gelin TBC ve Wotlk playerlar
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Bence gnomeregan'ı tekrar 5-10manlik seklinde oyuna katsınlar super olur. Geçmişin intikamını alırız.
gnomergan hayvan instance ya. oraya 70 mage ile gittimde, btün zindanı (tamamını) pullayıp bi noktada bekledim. hepsi gelince arcane expo heyo yapcaktım. o reflect veren pislik makineler var. kestiler beni. utandım kimseye sölemedim :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...