Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sahneye çıkıom...

Misafir Guest

Öne çıkan mesajlar

hmmm linkin park'tan nasıl seslendireceksin merak ettim biraz zor olur?!? Hem hangi parçasını söyleyeceksiniz l.p'ın. Bi de Offspring'in hangi parçası onuda merak ettim?

Sahneye çıktığın zamanki resimlerini yollabilirmisin.... Ankaraya gelemiycez bari ortamı hayal ederiz :-)[signature][hline]
Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel
Sosyal ağlarda paylaş

gelmessem ahtım tutar o kadar sınav var ama atlar gelirim fekat salı günü dönücem çanakkaleden yarın yola çıkıyorum
akşamına gelemem heralde[signature][hline]Here I'll stand on the firing line
Here I'll walk through the field where I died
I will fight and let the voice ring true
I am the ghost.Standing next to you
Sosyal ağlarda paylaş

iyi yi negzel geliriz dinlemeye artıkın
bende bir bassçı bulcam çalışmak için ama bu arada bütçeyide ayarladım alıyorum yeni gitarımı ve manyetiklerimi bitsin bi okul bu sene[signature][hline]Here I'll stand on the firing line
Here I'll walk through the field where I died
I will fight and let the voice ring true
I am the ghost.Standing next to you
Sosyal ağlarda paylaş

harbiden merak ettim ha
Linkin park ı nasıl söyliyceniz lan
kamera ile gitsin biri kaydetsinde gülelim az :P[signature][hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku
Sosyal ağlarda paylaş

bende gelicektim istanbuldan kalkıp sırf bu abla muhabbetine ama klavyedeki eleman işi bozdu :/ girl band olsaydı daha iyi olurdu kanımca.birde linkinpark coverlarınızı merak ettim habiden =)

Ganbatte[signature][hline]My purpose is a very clever answer to a situation you couldn't understand.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ferrero, 27 Mayıs 2004 22:19 tarihinde demiş ki:
Biziz su tinercilerin mekani degil miydi? Muahahaaa

yavaaşşşşşşş, ama istersen geleceen gün haber ver, bi iki tane ayarliim kapı önüne, macera olur sana da işte, hayatın renklenir :-)[signature][hline]Manda yuva yapmış söğüt dalına
Yavrusunu sinek kapmış gördün mü?

Sosyal ağlarda paylaş

Patiyi ezen cümlecikler duyuyorum burda yaşınız tutuyosa falan..eşşek kadar adamlarız vallaha tesüf ederim :P
Bonepart yeter oraya zaten bide yanına Zed i aldımı olay bitmiştir..Yaş problemine kesin çözüm..[signature][hline][b]Hayat ne boşvericek kadar kısa
Ne de önemsicek kadar uzundur..
[b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...