Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni expansion yolda sanki

Invulon

Öne çıkan mesajlar

dialogu anlamadım biri özet geçip altyazıyla izah edebilir mi?

Aponi neden stir-crazy oluyor mesela. bu konuşanlar kim, özel birileri mi. bunlar neden böyle bir muhabbete girmiş. Elune ve Earthmother meselesini biliyorum ama konuştukları meseleyi de pek anlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

Hepsini çevirmesi uzun sürer kısaca bi özet geciyim

Questi aldıkdan sonra Thunderbluff daki Elders Rise a gidiyoruz. Burda yaralanmış olan bir warrior a kalkanını götürüyoruz. Bu sırada geçen konuşma.

Kısaca konuşmada geçen Tahu Sagewind bir druid ve aklından geçenlerleri paylaşıyor warriorla

Taurenlerin ilk druid olduklarından bahsediyor fakat
Arch Druidin ögretilerinin Night Elflerden gelmesi ve Night elflerin ne kadar Elune a baglı oldugu ve tüm gece yaratıkları gibi ona taptıklarından bahsediyor.

Taurenler normalde Earthmother a inanırlar ve Elune un da onlara göz kulak oldugunu düşünüyor.

Burda aklına takılan Taurenlerin bir denge içinde yaşamaları. Warriorların sadece gerektiginde savaşması. Hunterların sadece yaşamak için yeterli olacak kadar avlanması. Shamanlarında elementllere yol göstermesi icin var oldugunu ve druidlerin bu dengeyi ve dogayı korumak için var oldugundan bahsediyor

Ama diyor acaba atladıgımız bir dengeyi saglamak için unuttugumuz birşeymi önemli bir rol mü var diye bahsediyor.

Bununla ilgili geçen birçok şey var kimi taurenlere yeni bir class eklenicegini düşünüyor.

Bunu expansiona baglama olayıda şöyle. Blizzardın yeni aldıgı cataclysm domainini aldıgı. Maelstormun diger adı = Great cataclysm olarak geciyor. Bu hikayeyi görmemiz için verilen bir quest ve druidlerin denge için yeni bir rol arayışı. Şimdi geriye kalanlar belli lore a göre gidersek

Sargeras
Deathwing

Sargeras niye olabilir çünkü yolladıgı agentlar öldürüldü hep. Burning legionun geri gelmesi lazım. Deathwing i ulduarı yaparken yoggsaron combatında gördük bude bir hint di bence gereksiz yere dragonların yaratılışını ve corruptionu bahsetmez.

Yani olabilcek birçok şey var bence bu 3.2 patchi Arthas öncesi son hazırlık Argent Crusade in bizi hazır etmesi icin son challange. Tahminime göre blizzard bunu gelecek sene son baharına yetiştirir gibi

Sosyal ağlarda paylaş

Yeni ırk gelir bence bu sefer. TBC'de 2 ırk WOTLK'da 1 hero class gelmişti. Sıra ırklarda. Bence gene 2 ırk gelebilir, Worgen ve Panda falan gibi. Hero class gelir mi belki o da gelebilir. SWOTOR'la ya da benzeri bir şeyle kapışıcaksa hem hero class hem yeni ırk açabilir bu adiler :D.
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:

T9 olayı o kadar kolpa oldu ki, WoW tarihinde ilk defa Cloth/Leather/Mail/Plate kullanıcıları farklı renklerde aynı skinleri giyecekler.

Dalaran tamamen aynı görünecek, lulz.

+1, bunu yazmaya girdim konuya, mmo-championda priest/mage/warlock textureları da çıktı.

Ne güzel set yapıyorlardı abi tbcde, rare dungeon setleri bile güzeldi. Wotlkda herifler t3lerin renklerini değiştirip t7 diye dayadı, ulduarda bütün silahlar asalar başlıklar falan birbirinin aynısı, şimdi de böyle. Ekonomik kriz designerları mı vurdu, ne oldu, leş gibi setler.

Herifler gerçi isimlerde bile slacklıyorlar artık.
Tbcde elimde şunu gören açıp bir bakıyordu "Chronicle of Dark Secrets" chat log "dude that's so cool"larla taşıyordu şimdi "leviathan fueling manual"le geziyorum dalaranda ikide bir "ololol i like your offhand" diye mesaj geliyor. Haysiyetimi iki paralık ettin blizzard! :D
Sosyal ağlarda paylaş

Valla yapılan röportajlardan anlaşıldığına göre öyle 1-2 tane falan değil daha baya çok exp görücez.

Yeni sınıf eklemeyi düşünüyormusunuz sorusuna verilen cevaba bakarmısın.

Tom Chilton said:

(kaynak)
It will only be a couple of expansions before, I would say three, four expansions down the road, I would worry that our classes would become less distinct and interesting and the new stuff may not feel as cool.

Adam resmen sınıf eklemekten korkma sebebi olarak, 3-4 exp sonra bütün sınıflar birbirne benziyecek olmasını söylüyor.

Yani 3-4 exp çıkarmayı zaten kafalarına koymuşlarda, bunların her birinde yeni sınıf ekleyip eklememeyi tartışıyorlar sanki.
Sosyal ağlarda paylaş

Rikkie said:

Gangren said:

T9 olayı o kadar kolpa oldu ki, WoW tarihinde ilk defa Cloth/Leather/Mail/Plate kullanıcıları farklı renklerde aynı skinleri giyecekler.

Dalaran tamamen aynı görünecek, lulz.

+1, bunu yazmaya girdim konuya, mmo-championda priest/mage/warlock textureları da çıktı.

Ne güzel set yapıyorlardı abi tbcde, rare dungeon setleri bile güzeldi. Wotlkda herifler t3lerin renklerini değiştirip t7 diye dayadı, ulduarda bütün silahlar asalar başlıklar falan birbirinin aynısı, şimdi de böyle. Ekonomik kriz designerları mı vurdu, ne oldu, leş gibi setler.

Herifler gerçi isimlerde bile slacklıyorlar artık.
Tbcde elimde şunu gören açıp bir bakıyordu "Chronicle of Dark Secrets" chat log "dude that's so cool"larla taşıyordu şimdi "leviathan fueling manual"le geziyorum dalaranda ikide bir "ololol i like your offhand" diye mesaj geliyor. Haysiyetimi iki paralık ettin blizzard! :D

iyide leviathan fueling manual Chronicle of Dark Secrets'dan kat akt daha esprili ve hoş bit isim.

überllez metalci warlock kitabi Chronicle of Dark Secrets.
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:

allah aşkına o kitabı açıpta 1 kere büyümü yaptın sanki ezberden dotları doldur ver soulfire geç

bırak bana hikaye anlatma bilioz hepinizi ;p

Fin said:

ahahah
facerollz

Ne dotu ne soulfire'ı abi demon sacrifice buildin altın dönemiydi kitabı okuyormuş gibi yapıp shadow bolt atıyorduk etrafta gören de "vay anasını bea, şeklin oluyum" diyordu :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...