Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sigara içenler GG

ohyeah

Öne çıkan mesajlar

Bu arada sigara icmek bir tercihdir cahillik ya da pislik degil. 50 kurus zam winstonu teget gecmis hamdolsun. Esas sikinti 19 temmuzdaki yasaktan sonra yasanacak. Eger insan haklarina saygili bir anlayis takip edilecekse sigara icenler icin de sigara icebilecekleri alanlar yaratilmalidir.

Sevgili sigara icmeyen arkadaslarimiz icin se sadece icmeyen bilmez deyip sigara icmek gereken mukemmel anlar oldugunu hatirlatmak istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Estel_Anorien said:

Bu arada sigara icmek bir tercihdir cahillik ya da pislik degil.

Diğer zararlı madde/tüketilesilerin bile ufak tefek yararları varken, bir tane bile yararı olmayan, üzerinde ÖLDÜRÜR yazan şeyi içmek tercih ise, tercihin kendisini cahillik olarak görüyorum ben, kimse kusura bakmasın.

Şu kapsamlı yasak bir devreye girse de gerine gerine otursak, kıyıda köşede liseli gibi içse hepsi, oh :p
Sosyal ağlarda paylaş

Sigara uzun vadeli ötenazi gibi birşeydir. Benim vücut bütünlüğüm üzerinde de benden başka kimsenin söz söyleme hakkı yoktur. Sigaranın aynı zamanda benden çaldığı zaman da benim 60'lı 70'li yaşlarımdır ki zerre umrumda olmaz.

Thx sabah sigarası
Thx yemek üstü sigarası
Thx kahve yanı sigarası
Thx alkol eşlikçisi sigarası
Thx sindirim sigarası
Thx tuvalet sigarası
Thx orgazm sigarası
.
.
.
Sosyal ağlarda paylaş

Estel_Anorien said:

Sigara uzun vadeli ötenazi gibi birşeydir. Benim vücut bütünlüğüm üzerinde de benden başka kimsenin söz söyleme hakkı yoktur. Sigaranın aynı zamanda benden çaldığı zaman da benim 60'lı 70'li yaşlarımdır ki zerre umrumda olmaz.

Thx sabah sigarası
Thx yemek üstü sigarası
Thx kahve yanı sigarası
Thx sindirim sigarası
Thx tuvalet sigarası
Thx orgazm sigarası
.
.
.

adam haklı =(
Sosyal ağlarda paylaş

neyini beğenmedin abi mis gibi argüman işte?

çürüt tartışalım ehah.

ha tabi bide şöyle bir durum var. babaannem 78 yaşında ve 60 senedir her gün bir paket sigara ve yarım şişe yeni rakı içiyor.

buyrun burdan yakın.

ayrıca çabuk ölmekten bu kadar korkmayın nasıl yer açılacak rte'min emrettiği 3er 5er çocuklara?
Sosyal ağlarda paylaş

Estel_Anorien said:

Thx sabah sigarası
Thx yemek üstü sigarası
Thx kahve yanı sigarası
Thx sindirim sigarası
Thx tuvalet sigarası
Thx orgazm sigarası
.
.
.

Tamam haklısında sigara içenlerin dumanından , içen içmeyen herkes zehirlendiğinden topluma açık herhangi bir yerde tercih değildir bence . Barda bile yasaklasınlar ak :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...