Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kuzenim uyurken konuşuyor

roket adam

Öne çıkan mesajlar

asinanyavuz said:

burtonesk said:

ben uyurken konuşma konusunda aştım, sohbet edip mantıklı yorumlar yapabiliyorum.

oha tehlikeli bu.

ben de uyurken, telefonla konuşup mesaj yazabiliyorum. sonraki gün de ben ne dedim diye konuştuğum kişiyi arıyorum.

ahaha evet aşırı tehlikeli ya, ne dediğini bilmemek filan =P
ben de uyurken açıyorum ama sonra aramıyorum çünkü unutuyorum.
tedavisi olsa da gitsem iyileşsem.
Sosyal ağlarda paylaş

ahahahah bugün 13 yaş ergen erkek sendromunndaki mastürbatör kuzenimi, diğer yaşıtım kuzen çok uygunsuz bir pozisyonda yakalamış. kaldığımız polis evinin ufak 4 bilgisayarlık internet kafesinde tek başına pantolonu aşağıda bir biçimde sdflksdlfj. kafe ufak bir odada, dışı cam.

olay şöyle gelişmiş. ben, yaşıt kuzen ve küçük olanı akşam yemeğine hazırlanmak üzere odaya çıktık. sonra kuzenler biz internete gidiyoruz dediler. laptopumu vermiyorum heriflere genelde. sonra ben duşa girdim. bu sırada yaşıt kuzen internette işini bitirmiş, diğer kuzene sen de işin bitince yukarı gelirsin demiş, yukarı çıkmış. ben duştaydım kapıyı duymadım. e o da tekrar aşağı inmiş ve ufak kuzeni o bahsettiğim pozisyonda yakalamış.

olm napıyorsun deyince, internetteyim abi, lan pantolon niye aşağıda deyince aaa hakkaten aşağıdaymış demiş herif sdfjkhsdf.

ahahhaha hala gülüyorum yaa, ulan ben de böyle miydim bu yaşta çok merak ediyorum fdslkghjşfljgdsşlfkhgjşh

Edit: Ahahah adam her şeyden belaltı yorum çıkartıyor. Şu motor yağları katkıları var ya bazı kanallarda gece 12 den sonra reklamları yayınlanıyor çabuk ararsanız yanında bi de x hediye şeklinde reklamlar. Motor yağı katkılı ve katkısız aracı karşılaştırıyorlar, işte alet git gide ısınıyor falan, en sonunda işte gördünüz nasıl da kayganlaştırıyor dedi adam, bizim ufak mastürbatör yine gülmeye başladı sdfggsdf. ehehe kayganlaştırıcı falan diye. duşta günde bi sabun bitiyor bu otelin ufak sabunlardan sdgkjfdshsdf.
Sosyal ağlarda paylaş

oha! ailenin bu kadar ifşa edilmesi doğru değil gibi nan.. kuzenine söyleyin. çok oynarsa düşer falan deyin ne bileyim..

her neyse, denmediyse konuşurken uyumasından iyidir demeye gelmiştim ama çocuk uyanmış, tavukları gıdaklatmış, horozu ötürtmüş, inekleri sağmış falan..

van'da köy yaşantısı çok acaipmiş lan..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...