Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Championship Manager 2010

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

"Tatar Ramazan" said:

Bir yerde okumuştum. FM için 100 kişi, CM için 5 kişi çalışmış Türkiye içinden. Herkes kendi takımını şişirmiş sanırım.
NERF TURKEY LEAGUE!!!

Temmuzdan sonraki güncellemede benim tanıdığım 4 kişi var ki toplamda 5'ten fazla olduğuna eminim. Ama şu an 20'yi geçmiştir çalışan sayısı. Ama tabi bu çalışanların yansımaları kısa zamanda görülemedi malesef. Bir de çalışmaya istek önemli. Örneğin ben çok istekli falandım, başvurdum, kabul edildim ama sonra sözleşmeyi geri çevirdim. Yurtdışına gidicem, ilgilenemicem vs. Bunun dışında da takımını şişirmeye müsait kişiler çok fazla. Bir de Anadolu takımlarını incelemek ve takip etmek Türkiye'de çok zor. Hiç bir takımın maçı bjk-fb-gs ile oynanmadığı sürece yayınlanmıyor. Kanallara bile ufak tefek bir kaç pozisyonu yollanıyor, tv'de yorumcular bile maçlardan bir haber kalıyor. CM bu işe yeni başladığından bu tip engellerle karşılaştı ve bu seneki biraz hayal kırıklığı oldu. Hem database olarak bekleneni veremedi (özellikle Türkiye için) hem de 3d motorunda bazı sorunlar var. Ama bence iyi bir geri dönüş yapmışlar, seneye bu sorunlar çok daha azalıcak.
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

YENİ ÇIKMIŞ VE ORJİNAL OYUN 25 LİRAMI DEDİM içimden haykırdım
alıcam yarın direk hehe

Kurbağa şunu okuyup, bir daha düşün derim;
Robert_Poche said:

walla oyunu actım, nobreyi satam dedim 2.6m ye, barcelona aldı, kapadım, sildim...

Futbolcu veritabanı çok bok oyunun, FM'den direk kopyalamayı bile akıl edememişler.
Sosyal ağlarda paylaş

Dediğiniz çoğu bug bende olmuyor. Keita efsane olmuş. Arda da. Aynı gerçekteki gibiler. Bugün özellikle arkadaşla oynarken bazı maçlarda kendimizden geçtik. Vücut hareketlerinden tut yardırmalarına kadar her maç gördüğümüz şelerin aynısını oyunda yapıyorlar süper :D

Oyun keyifli bence gayet, abartı transfer olayları da hiç olmadı..

Tek sorun no-cd fiximin bozuk çıkması ve ağustos sonuna doğru oyunun masaüstüne atması. Mecburen cd'den oynuyorum. Daha düzgün kopya koruması yapsınlar bu devirde hala cdden oynayıp hem cdyi çiziyoruz, hem performanstan kaybediyoruz hem de cd sürücümüzün ömründen yiyoruz :(

PS: CM Season Live için 15 Ekim'i heyecanla bekliyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Dediğiniz çoğu bug bende olmuyor. Keita efsane olmuş. Arda da. Aynı gerçekteki gibiler. Bugün özellikle arkadaşla oynarken bazı maçlarda kendimizden geçtik. Vücut hareketlerinden tut yardırmalarına kadar her maç gördüğümüz şelerin aynısını oyunda yapıyorlar süper :D
:D

aynı gerçekteki gibi arda 20 gol 30 assistle bitiriyo sezonu
Sosyal ağlarda paylaş

Yok abi 20 gol 30 asist falan olmadı bende gerçi daha sezonun yarısındayım. Ama arda bu sezon baya bi attı ve attırdı. Yani anlamadım zaten laf mı ettin yoksa onayladın mı da bence sen laf ettin :D Ve haksızlık ediyorsun.

Dün gece oturdum 1 saat FM'nin eksiklerini düşündüm.

CM maç motorundaki bazı buglar olmasa e atmosferi yeterince verebilse FM'yi tokatlar. Yahu 1994'te çıkan oyundaki kilit önemli vazgeçilmmsi gereken özellikler hala yok FM'de. Duran top için kaleciyle kapış, 6 yard boxa orta iyoruz. Bu ne abicim? CM'nin PA'sı bu sene 190 falan yani. Çok daha serbest ve çok daha yüksek olanak tanıyan bir oyun olmuş.

Player instructionsta, antremanda, duran top organizasyonlarında ve diziliş ayarlamasında FM'yi tokatlar yahu. Bir FM fanboi'u olarak söylüyorum bunu. Kaç yıldır vasatın altında oyunlar yapan CM serisi böyle haria özellikleri koyarken FM hala koymuyor. FM'nin sonu PES-FIFA arışındaki FIFA gibi olmaz umarım..
Sosyal ağlarda paylaş

Valla İngiltere-Almanya-Fransa-İtalya-İsanya ve Türkiye açık bende.. E İngiltere açık olunca 8 lig direk ordan geliyo :D Baya alig var yani ama kastırmıyo gayet güzel oynuyorum. Tabi bilgisayar yeni ondan da olabilir. Tek sorun nocd olmaması.

Ürünüm orjinal ya, ürün kodumu yollassam bana kendileri bi nocd fix yollarlar mı ki? Sefil etmesinler müşteriyi :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...