Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Durex babalar günü reklamı

mokoko

Öne çıkan mesajlar

Soru: Hocam. Sevgilimle cinsel ilişkiye girdim. Fakat yanımda prezervatif yoktu. Ayağımdaki çorabı çıkardım ve onun yerine kullandım. Acaba sevgilim hamile kalır mı?

Yanıt: Değerli okurum. Artık 'Şaşkınlıklar Kitabı' diye bir kitap yazmaya başladım. Hem ben hem de sizler pusulayı şaşırdık. Yahu bu çorap nereden çıktı. Nasıl bir çorap? Yün çorap mı, pamuklu çorap mı, merserize mi? Biz eskiden anamızın ördüğü örgü çorapları giyerdik. Hem de dizimize kadar. Yahu bu kız da ana-baba evladıdır. Senin ayağından çıkan nasır parçalarını düşünürsek aman Tanrım kızımıza geçmiş olsun... Yaşadıklarınız gerçekte çok tehlikeli ve psikolojik açıdan çok yıpratıcı. Bak önümüzde kutsal günler var. İrade kadar temizliğe de dikkat etmek gerekir. Aklıma geldi. Sen her gün çoraplarını yıkıyor musun? Bari oradan teselli olayım. Sorduğun asıl soruya ben değil yukarıdaki karışır. Çünkü çorabın gözenekleri fazla...
Sosyal ağlarda paylaş

Stifler said:

sina çok merak ettiğim birşey var
bakireler bazen hamile kalabiliyo
how

Esnek, yarı-esnek ve normal zar tipleri var kadınlarda. Eğer ki esnek bir zarla ilişkiye girilirse ve internal bir boşalma yaşanırsa hem zar yırtılmamış hem de döllenmiş olma ihtimali baya yüksek. Yarı esnekte de mümkün tabi.

Ama bunu iyi olarak algılamamak lazım, çünkü esnek zarların yırtılması zor ve acı verici oldugundan kadın için büyük dert. Bazı zarlar ameliyatla bile alınıyor hatta bu yüzden.

Ha unutmadan, selam, ben de seks yapıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Sözün özüne dönecek olursak, ekşi oluyormuş normalde de içim rahatladı şimdi, acıyı öylesine demiştim de; tatlı olması için yapılabilecek nedir? Ekşide adamın biri papatya çayı falan demiş,
saçmalamış. Merak ediyorum ya, gerçekten vajinanın asidik ortamını değiştirmek mümkün mü? Kesin biyolojik bir yan etkisi vardır bunun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...