Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

şempanze, rape, russian girl

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Rusya'daki bir hayvanat bahçesinde Otello isimli şempanze, görevli Valentina Kirilova'ya tecavüz etmeye kalkıştı.

Rostov Hayvanat bahçesinde yaşanan olayda, hayvanat bahçesi görevlisi Valentina, şempanzeye bir muz vermeye çalışıyordu.

Ancak Otello muzu almak yerine Valentina'nın elini kaptı ve onu kafese sürükledikten sonra kadına tecavüz etmeye çalıştı. İngiliz The Sun gazetesinde yer alan habere göre, hayvanat bahçesindeki yetkililer Valentina'nın çığlıkları üzerine olay yerine koşup kadını kurtardı.

Olayın ardından şoka giren Valentina, "Maymunların etrafında çok zaman geçiriyorum ama, yalnız bir şempanzenin beni bir seks objesi olarak görebileceği aklımın ucundan geçmezdi" diye konuştu.Otello'nun kendisini kolundan kafese çekmeye çalışması nedeniyle bilek kemiği kırılan Valentino, "Ona bir muz uzatmaya çalışıyordum. Elimi kaptı ve beni kafese çekti. Sonra bana tecavüz etmeye kalkıştı" diye konuştu.

Valentino'nun yardımına koşan görevlilerden biri, "Bu ciddi bir olay. Eğer Otello insan olsaydı şimdiye kadar mahkemeye bile çıkarılmıştı" dedi.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...