Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Evony (Browser)

bingildak

Öne çıkan mesajlar

geri çekemedim zmanında ama savaşı kazandım neyse ki :)

ama sayende öğrenmiş oldum teşekkürler :)

bir de ben populationu arttırmak için neler yapmalıyım. 2850 max. populationum var. ama current populationum 1270 küsür. tax rate'im %100. daha fazla insan üretmem için bunu mu düşürmem gerekiyor?
Sosyal ağlarda paylaş

hala iEvony'e katılmamış olanlara bilgilendirme.

Arkadaşlarınızı üye yapmak için linkler göndermek vs için iEvony'e üye olmalısınız. Üye olmak için sizden activation code istemekte. Yani şuan davetiye sistemiyle çalışmakta.

w419pnsks03dzgw
ftjumhtr9gqw4ca
gouxykkq4s6n554
h1x0vkxor6kh2pa
slyniw7i2ra9evu
icbwtmwqbndblv0
v41trz6ehol7dz2
8yvzuomqudtnoez
5p36ja65o3tpb7o
dvmoawswmnpwqea

Bunlar benim activation codelarım isteyen bunları yazarak üye olabilir..
Sosyal ağlarda paylaş

10 dünyada, MDK isimli bir alliance a girdim. dünya sıralamasında 35. yiz, 1. 3. 7. 9. ve 15. alliancelarla dostuz. Baya sağlam adamlar var, dünya sıralamasında ilk 100 de 2 kişi alliance içinde. Bende 1094'üm şu an. İsteyen olursa aldırmaya çalışırım.

Bu arada şu intelligence, politics yararı olayını karıştırdım. Intelligence academyde search, politics construction da mı işe yarıyodu tam tersi miydi? Ona göre mayoru atıcam :D.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi lvl4 npc şehrine daldım, 203 balista, 310 transport 222 swordsman ile. Full Swordsman + 15 balista gitti. 1.470.000 food, 110k lumber, 110k stone, 110k iron ve 210.000 gold geldi. Bir an önce balistaya ulaşın, sonra oyun zıvanadan çıkıyor, 4. şehri yaptım :D. 1.5 milyon food olayı abarttı yalnız :D.
Sosyal ağlarda paylaş

evet aç gözlülük ve hırs bu oyunlar için iyi değilmiş onu anladım. 4er milyon madeni olan adama giricektim 7.5k archer towerı vardı. askerleride çok yoktu hani...
700 balista
50k warrior
10k archer
ile girdim bu arada araştırmalarda sadece archery 8, orduyu etkileyecek her türlü araştırma 9(medicine, iron vs. vs.)

bi girdim... gege oldum 70k honor kaybettim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...