Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tanga

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

abi saçmalamayın ya, yorum yapıyorsunuz bide
giyen giyiyo abi
biz abiye giyim üstüne çalışıyoruz ve bize gelen müşterilerin %70 i kapalı, cogunun giydiklerini açık kadınlar giymez,
bunlar kadın günlerinde falan giyiniolar transparan falan, ne ki yani tanga =)
o kara çarşaflıların altında neler var bilseniz...

onu da geçtim, bi tanıdıgımızında iç çamaşır mağazası var, ulan tüylü müylü don falan alıyorlar tanga iyi bunların yanında iyi...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bunlar kadın günlerinde falan giyiniolar transparan falan

oha

annemlerin günü vardı *bu kadın geldi *böyle *mantosunu çıkardı *türbanı çıkardı *saçlarını sarıya boyatmış *transparan gömlek *siyah dantelli sütyen *mini etek *file çorap *dize kadar çizme *annemin tepkisi: *"aa içinden orospu çıktı"

Sosyal ağlarda paylaş

Mum_Chamber said:

ben anlamadim? gotlerindeki dondan bize ne? "seksi don giymeyin" de mi diyor islam?

hayır görüş çelişkisi beni rahatsız ediyor sadece. türbanı kendini saklamak ya da çok fazla dikkat, ilgi çekmemek için giyiyorsan mini etek, tanga vs gibi kıyafetler ne oluyor. Diyeceksin illa ideoloji yüzünden mi giyiyor, giyiyorsa giyiyor işte.

Ama burda basit bir kıyafet özgürlüğünden daha enteresan bir durum var. Çünkü ortada türbanının hiç bir şekilde çıkarmayacak kadar o ideolojiye bağlı bir kız var (kızın türbanı etrafda tanıdık varken takan sonra çıkaranlardan olmadığını var sayıyorum). Ama aynı zamanda o ideolojiye tamamen zıt bir davranış da sergiliyor. bu gençlerin kültür çatışması içerisinde heba olduğunu gösteriyor bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...