Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

(Divine) Divinity 2

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Yani rpg olarak dragon age üstüne tatmin etti. RPG dediğin şey sadece party'i izometrik kontrol edip saç baş yolduraack zorlukta savaşlar yapmak değil ki. En azından az da olsa bir özgürlük var, mindread gibi güzide bir secret bulma ve questte ilerleme sistemi var. Ayrıca dragon shapeshifting var :)

Yani tabii ki biraz zevk meselesi de bence RPG oyunu diye bakıldığı zaman "rol yapma" açısından tokatlar şu anki diğer RPG oyunlarını onu söylüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Kusura bakma ama Divinity 2 + saydığın özellikler de dahil olarak, Hack&Slash'ten öteye gidemez.

Ayrıca, Divinity 2'de neyin rolünü yapıyorsun, onu da anlamış değilim.

Hangi oyun, hangisini tokatlar muhabbetine girmeye bile gerek yok, birisi 137 sayfa konuşulmuş, diğeri 6 (ki Divinity 2, en az 3 ay önce release edildi)

Geçelim.
Sosyal ağlarda paylaş

Neyse uğraşamicam :D seçim şansım yoksa adam gibi, benim için yeterince rpg değildir :D KotoR falan döver mesela net bi şekilde Dragon Age'i. Öldürür mezarının üzerinde zıplar vs. :P

Ama Dragon Age de çok güzel oyun o ayrı. Sadece bu oyun, Dragon Age'i benim gibi 130 saat oynadıktan sonra denenmeyi hak ediyor onu söylüyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

herkesin kendi keyfi kendi yorumu, oyunu dragon age le kıyaslamayın yaw, dragon age i sadece kendi ayarında oyunlarla kıyaslayın coktan efsane oldu oyun,

bence eger Dragon age cıkmamıs olsaydı su bosluktaki en iyi 1-2 oyundan biri olursu divinity 2, tamamen DA kurbanı, ama dedigim gibi *bence* ...

oyun oynadıkca biraz biraz kendini gosteriyor, lvl 1-5 de bune lan olunabilir ama sonrasında mind reaging kendi mekanını yapma dragon shapeshift idare eder bir itemisation class talent tree vsvs derken gidiyor.

teleporter ... Dragon tower dan teleport olarak cıktıktan sonra direkt karsıya bak, bu karsı kıyıda nestlerin oldugu yere oraya dragon formda ucarken solunda kalan kısımda olması lazım, yaw bariz gorunuyor diye hatırlıyorum hatta ara demo gibi birsey giriyordu sanırım,
Sosyal ağlarda paylaş

hoca şimdi o kör olanın ordaki bozuk.

kör olanın orası bi koya bakıyor biraz sağ altta çatal gibi ayrılan nehrin orda telprter var orada karşı kıyıdaki bunkera çıkıyo force fieldları kapıyosun.
ben dragonu bunkerın üstüne getirip human oldum öyle girdim o ayrı :P

bu arada towerdaki loot getiren 3 kişi dışında herkezi mindread yaptın umarım. bi 5000 fln expe 4-5 skill point alıyosun. bide her areada dragon skill kitabı var. kaçırma onları respawn olur byük ihtimalle (en azından sentineli islandı, sassanı 2 kere fln mindreadliyosun)
Sosyal ağlarda paylaş

Dragon Age'i bitirdikten sonra cektim, birincisi cok iyidi falan diyen arkadaslar yuzunden.. Cektigim vakte mi yanayim, yoksa options'da harcadigim vakte mi bilemiyorum..

Oyunda o kadar cok nefret ettigim ozellik var ki buraya listelemek bile istemiyorum.. Ben cok ama cok basarisiz buldum. Disimi siktim ilerde daha iyi olur diye, 2 saat oynadim artik dayanamayip uninstall'u bastim. Dragon Age oynadiktan sonra oynanicak bir oyun degil bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla dragon Age'in eksik yönleri sayesinde oynuyorum belki de. Aynı tür oyun da değil bu dahasa hack&slash bi oynanışa sahip de yani şahsen abartı zor ve sürekli pause yapıp taktik yaparak oyundan soğumak yerine aksiyon modunda giderim :D

Bi de item bolluğu hoşuma gitti mesela. Dragon Age'deki toplam item sayısından fazla sayıda bir tipten item olabilir oyunda :D

Dragon olma ve mindread yapma da güzel özellikler.

Dragon Age fazla ciddiydi bu daha relax oyun işte ondan oynanıyo. Yoksa daha iyi bir oyun değil tabii ki ama DA olmasa bütün rpgciler bunu oynuyo olacaktı şu günlerde :D
Sosyal ağlarda paylaş

hack n slash olarak cok iyi oyun. hem konusu var. hem alt yapısı var. açikcasi torchlight'ı falan diablo gelene kadar oynancak oyun olarak gören forum halkının bu oyuna ehhh çekmesi garip.

o değil de gördüğüm en iyi zirh tasarimlarina sahip resmen

dövüş sistemi olarakta risenden kat kat iyi. hareket ederek büyü yapilmasinda bence sorun yok zaten eleman başta söylüyor biz de öyle pure mage muhabeti yok hepimiz knightiz bik bik diye.

ben ranger oynuyorum baya keyifli.

özellikle kendi yaratığını yapma olayi cidden iyi bir fikir. daha önce karşılaşmamıştım ki çoğu rpgye bakarim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...