Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir oyun vardı v.35.2 beta (menejerlik)

Apis

Öne çıkan mesajlar

Bir oyun vardı, futbol menejerliği...

Stadı fln inşa edip değiştirebilirdik, sosisli sandviç dükkanı kurup otopark yapa, kutu koladan üniformaya kadar fiyatlarını belirlerdik.

Karşı takıma yada hakeme rüşvet teklif edebilirdik.

Gazetelere yorumlarımız fln çıkardı, yada şike yaparken yakalanırsak yayınlanır kovulurduk.

Gerisi standart menejerlik hikayeleriydi.

Ha, birde oynana maçları görürdük, böyle tam yukardan, oyuncular daire idi fln sadece.

Bu oyunun adı neydi?
Sosyal ağlarda paylaş

menejerlik oyunları arasında oyunların "eğlence" amaçlı olduğunu hatırlayan tek oyun budur herhalde =) güzeldi walla vistada calisirmi acaba.

said:
There was a planned 2000 version of the game, which was developed. However, the game was thought to be scrapped after Sierra UK became impatient with the game's development progress. The game was set to have an "all-new 3D match engine with advanced Artificial Intelligence". [1]. It is also believed that the coding was rewritten.

türk klup yöneticileri 1
oyun dağıtımcıları 2

sabırsız ibineler :p
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada çoğu açıdan fmye bin basar. antreman sistemi olsun , ücum varyasonlarını ayarlama olsun.

özellikle duran top organizasyonları inanılmaz çeşitliydi ve çok güzel goller çıkardı.

challenge goalkeeper diyip öyle elektrik direğiyle gol attırma gibi bi olayı yoktu yani :)
Sosyal ağlarda paylaş

1 tane adam aldım 17 yaşında adam bir patlama yaptı elimde tutmakta zorlanıyorum =P Conference'dayken aldım düşük skilleri felan vardı 10k bile etmiyordu değeri, istatistikleri bir artmaya başladı değeri 3. lige çıkınca 400k ya gelmişti. Ben daha fazla para hakediorum felan fıstık demeye başlayınca mecburen bayağı bir zam yaptm =p değeri 600k ya çıkmıştı. Şimdi 1.2m ye geldi, ve benim klübümün bütçesi 900k zaten lol.
Sosyal ağlarda paylaş

USM 98'de Harry Desheiver'i durdurmanın hiçbir yolu yoktu ya. Juvede de Del Piero yedek kalıyordu..Bir de acayip bi hülle sistemi vardı ki misal oyuna italya liginde Roma kalecisiz başlıyor. O takımdan o an kime bid verseniz direk alıyordunuz. Sonra çok ilginç bir kaleci sirkulasyonu oluyordu ligde..Her dönem bir takım kalecisiz kalıyordu ve o takımdan bu hülle yöntemi ile istediğiniz futbolcuyu getirebilyirdunuz..:)

Bir de oyunun en iğrenç yanı olarak durduk yerde ortada fol yok yumurta yok dan diye kovulmanızdı...
Sosyal ağlarda paylaş

Yine oynuyorum bunu conferance dan bir takımla, gençleri alıp takıma monte ede ede gidiyorum. 30 luk adamlardan ve dedelerden kurtuldum. Gel görki 3. lige çıkıyorum chairman güzel bu sene orta sıraları hedefleyelim felan diyeceğini amaç 2. lige çıkmak diyor, neyse 1 sene orta sıralarda kaldıktan sonra 2. lige çıktım, o ne bu seferde direk 1. lig hedefliyoruz felan, noluyoruz be =p sanki her sene 10 milyon veriyorlar transfer yapabilelim diye.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...