Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Web based Politika oyunu : E Republik

firatram

Öne çıkan mesajlar

Jahrein said:

CthuLhu said:

resistance için o yerin oyun süresince fethedlmiş olmaıs gerek.. yani istanbulda şu an resistance başlatamazsın ama yunanlıla gelip işgal ederse daha sonra yapabilirsin bunu.

hmm fail
yanlış bilgi.
Örnek veriyorum
Marmara Region oyun başında yani gerçek dünyada orjinal olarak Türkiye'nin. Herhangi bir ülke gelip orjinal bir bölgeyi işgal ederse orada RW başlatabilirsin. Tabi bu durumda orjinal bölgeye oyun başında sahip olan taraf, orjinal bölgeyi işgal etmiş ülkeye karşı 1v1 savaşır. Aynı anda bir de savaş açarsın o bölgeye düz savaş. Ittifakların aktif durumdaysa. Oh akarsın mis gibi

marmara a.k.a. istanbul RW çıkartma şeysi

edit: şuanda marmara romen işgali altındayken romenler türkiyeye saldırabilecekken bulgaristan müttefiklerinin yardımıyla marmarayı alarak romeni kesmiş durumda. istediğimiz zaman bize geri verirler ama şuanda marmarayı almamamız daha mantıklı 2 cephede birden savaşacağımıza şuan 1 cephede yunana karşıyız
fail nerde?
benim dediğimi demişsin sen de
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
bi sorum olucak benim
şimdi ben bi q5 ev aldıydım baya bi zaman önce, şimdi gene param birikti filan, goldum pek yok yani ama huf birikti işte. sormak istediğim, hani başka bişey için para biriktirmek lazım mıdır, yoksa silaha yiyeceğe hedede hödeye dökeyim mi parayı?
hani gold alıp şirket kurma olaylarına girmek de mümkün ama ben uğraşamam onunla, o kadar fazla vakit harcayamam :p
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

bi sorum olucak benim
şimdi ben bi q5 ev aldıydım baya bi zaman önce, şimdi gene param birikti filan, goldum pek yok yani ama huf birikti işte. sormak istediğim, hani başka bişey için para biriktirmek lazım mıdır, yoksa silaha yiyeceğe hedede hödeye dökeyim mi parayı?
hani gold alıp şirket kurma olaylarına girmek de mümkün ama ben uğraşamam onunla, o kadar fazla vakit harcayamam :p

aynı durum bende de var.sürekli silah alıyorum bazen kalitesi yüksek food alıyorum,travel yapıyorum,hayatın tadını
cıkarıyorum :P
Sosyal ağlarda paylaş

CthuLhu said:

Loxias said:

Beyler 80 golda yakın paranız varsa, 5 kişi falan q4 weapon q4 iron açıp, paraya para demeyebiliriz.

sende ne kadar var ki?
q4 bir şirket 190 gold ediyor zaten =)

bende 88 gold falan var sanırsam. 10 golda yakında itl var. daha yeni q5 ev aldım o yüzden azaldı biraz :) 5 kişi birleşirsek 76 golda falan geliyor kişi başı. kendi ironınla deli para kırabilirsin weapon işinde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...