Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Web based Politika oyunu : E Republik

firatram

Öne çıkan mesajlar

ülkeye tıkla
sonra bulunduğun bölgeye
sonra HEAL seçeneği çıkıyor, günlük 1kez gidebiliyorsun
wellness'ına göre, düşükse 1 kez çalış ondan sonra HEAL de 100wellness yapmaya çalış, o gün başka savaşma diğer gün
60 50o seviyelere düşür sonra, heal de
öyle devam edersin
Sosyal ağlarda paylaş

Rusyadaki ekonomik durum nasıl şu an, eskisi gibi güzel mi. Türkiye ekonomisi baygınlık verdi, şirketi de satışa çıkardım.

1.3 try ile satman gerek belini doğrultabilmek için, adam 1 try fiyat veriyor. Zaten hammadde alan yok, birde fiyat kırıyorlar, 25-30 tane bile satış olmuyor. E maaş veriyorsun, düşür düşür nereye kadar maaşları.

55 tane falan grain i koyverdim 0.9 try den, hep onlar mı berbat edecek piyasayı, bugün de aç kalsın adi adamlar. Gidicem rusyaya, da, ben rusyadayken şirket satılırsa gold geliyo mu oradaki hesabına, yoksa try hesabında mı kalıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

çok önemli olaylar oluyor aslında
http://www.erepublik.com/en/article/citizen-orders-august-30-day-649-14-00-erep1-916947/1/all
endonezya aslında barışa razıydı amerikayla,ama kaliforniya bizde kalacak diye direttiler,amerika buna karşı geldi ve kaliforniyaya saldırdı bugün
bizde müttefiğimiz endonezyayı rahatlatmak için ege adalarına saldırdık
aynı şekilde sırplarda hırvatlara saldırdı

merak ediyorum bakalım sonu nasıl olacak bu işlerin
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:

çok önemli olaylar oluyor aslında
http://www.erepublik.com/en/article/citizen-orders-august-30-day-649-14-00-erep1-916947/1/all
endonezya aslında barışa razıydı amerikayla,ama kaliforniya bizde kalacak diye direttiler,amerika buna karşı geldi ve kaliforniyaya saldırdı bugün
bizde müttefiğimiz endonezyayı rahatlatmak için ege adalarına saldırdık
aynı şekilde sırplarda hırvatlara saldırdı

merak ediyorum bakalım sonu nasıl olacak bu işlerin

O savaşı endonezya kazanıyor güzel birşey :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...