Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Web based Politika oyunu : E Republik

firatram

Öne çıkan mesajlar

Ortaklık sadece sözde oluyor. Bağlayıcı birşey yok. Sen bana güveniyosun ben sana. Ya kar ortaklığı oluyor yada günlük ödeme şeklinde sermaye ortaklığı.

Açıkçası ben günlük ödeme şeklinde ortaklık kuruyorum kurarsam. 20 gold + fikrinizle gelin. İşletmesi benden, günlük tiko para (tabi anlaşırsak).

Bide diğer türlü ortaklık var. Diyosunki günlük kazancında zararında %50 si bana ait.

Başka ne türlü bir ortaklık kurulabilir aklıma gelmedi gecenin bu saatinde. Alış veriş ortaklığı olabilir en fazla. Sende iron vardır adamda weapon. Sabit ücretten günlük gelirini satarsın adama.
Sosyal ağlarda paylaş

baktım profiline 1 exp kalmış, yarın savaşa girebilceksin. ama dikkat et ilk train yap, savaşa gir 1 kere girebilirsin zaten. sonra hospitalden 50 wellness al 80 olacak direk wellnessin. sonra work yap bekle. yarın wellnesini 40a düşürüne kadar savaş sonra gene hastaneye gir 90a çıkar. ardından hep aynı şeyleri uygulayarak wellnessi 40a indirene kadar savaş hastaneye git wellness 90 olsun falans filans
Sosyal ağlarda paylaş

Allah bu oyundaki komünist diye geçinen gerizekalılara akıl fikir versin. Mal sürüsü hepsi. Adamlar red oyu veriyo yunan savaşına yaa. Yunanlı kardeşlerimizin yanındayız diyede mesaj iletiyo herifler. Akşam akşam ayar oldum off.

Bu oyundaki siyaset beni öldürecek. Bütün sosyalistler bu herifler gibi koyun mu onu merak etmeye başladım.
Sosyal ağlarda paylaş

Neler olacagini bilmiyosun dimi

gerizekali s... git. diye konusmaya devam et sen sosyalistlere
Muhattap olunucak birine benzemiyosun zaten, ilk izlenimden belli yas civarinin kacta oldugu

Surda keske birisi gelip de gel konusalim dese kufretmek yerine
Hayir saygi diye bisey vardi bi zamanlar bu kadar dusuk seviyeli velet tipler yoktu buralarda "cog pis ayar oldm ganks ya gelin gufredek sunlara".
Daha dun hic biyerde yorum yapamayan insan geliyo bugun her basliga forumda post kasar gibi oyundaki haberlere post atiyo. Iki lafindan bi tanesini bari dusunerek yaz ya!

Benim temsil ettigim sol partiler senin degerli lazokratlarinin pisliklerini temizliyo. Sen nelerin dondugunu de farkinda degilsin bilenler de aciklamiyo suan calinan stok orglarinin kim tarafindan oldugunu. Savas icin haftalardir sirketler satildi, KITler ayarlandi, butun turk mal varliklari ortaya kondu ve bu stoklarla beraber sadece CG icin calisildi.

Neye guvenerek? Artik yunanlilarin bize yetismis oldugu askeri gucumuze ve bolivyaya.

Cok dalga gecicek yunanlilar cg yi kazanamadigimizda. Cunku sadece kazanamamis olmakla kalmiycaz, senin gibilerin hirsi bu savastan sonra harcamis oldugumuz 100lerce goldu, binlerce try'i ve bi o kadar degerli olan satilmis orglari karsilayamiycak. Isvicre gibi bisuru yunan ittifaki tanklarini yunan savasi icin bekletiyo. Yunanlilari CG sahibi olduktan sonra kolay lokma zannedenlere sadece moron derim ben. Adamlar 10 sira birden atladilar patlama yasayip.

Ama dunya alem zaten bununla dalga gecen haberleri yayinlamis olucak savas sonuclandiktan sonra. O zaman hepimize yutkunmak ve kalan yerlerin de alinmasini izlemek kalicak.

Turkiye epic fail.
Sol zaten bundan sonra oy almaz insanlar oyunu birakiyolar.

dipnot: Her ne kadar sol partilerde yer alsak da herkesi savasi desteklemeye yonlendirdim CG icin halki karsima almak istemeyip. Bu benim de istegimdi ama gidisata gore garantili davranmaya karar verdik.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...