Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Web based Politika oyunu : E Republik

firatram

Öne çıkan mesajlar

bu ne is anlamadim. gittim grain sirketi aldim. grain miktari yuksek olan bi regionda actim sirketi. daha sonra 5 level 1, 1 level 2, 4 level 0 adam aldim. bugun hepsi calisti nerdeyse, topu topu 1 grain uretmis sirket. ne is ? 0.50 mi ne zaten grainin tanesi. benmi yanlis bisi yapiyorum, varmi yardim edicek bisi?
Sosyal ağlarda paylaş

ben hala anlayamadim nasil kar edecegimi. max productivity icin 9 kisi diyo, skill level 2 alsam adamlari en az 54 huf odicem gunluk. benim bu hesaba gore gunde 100 adetten fazla grain cikarmam gerekiyo ki 45 hufa satip cok buyuk zarar etmiyim. benmi biyerde yanlis yapiyorum ?
bakiyorum 5 kisi calismis ama topu topu 1.75 urun uretilmis.
Sosyal ağlarda paylaş

Disappear said:

ben hala anlayamadim nasil kar edecegimi. max productivity icin 9 kisi diyo, skill level 2 alsam adamlari en az 54 huf odicem gunluk. benim bu hesaba gore gunde 100 adetten fazla grain cikarmam gerekiyo ki 45 hufa satip cok buyuk zarar etmiyim. benmi biyerde yanlis yapiyorum ?
bakiyorum 5 kisi calismis ama topu topu 1.75 urun uretilmis.

insanların maaşını ürettiklerine göre vereceksin. Mesela şuan çalıştığım şirkette adamım uygulaması şöyle:
q1 silah diyelim 6 huf, benim üretim şuan 15 civarlarda falan olması lazım buda 3 tane silah demek. adama 18 huf kazandırıyorsam bana 13-14 huf civarı maaş ödüyor. birde skilli 3 üstü ve +90 wellnesslı işçiler lazım sana eğer yüksek kazanç istiyorsan. yoksa zarar edersin yani
Sosyal ağlarda paylaş

1-2 aylık oynama süresinden sonra birde şirket kuralım dedik ama bu gidişle pek uzun soluklu olamayacak gibi şirket. O yüzden paticiktekilerden yardım bekliyorum, şu an resmen işçi bulamıyoruz ve wellnessı yüksek olan arkadaşlar varsa
http://www.erepublik.com/en/company/ytu-makina-195920 bir yardım edip bizde çalışabilirler mi. Maaşlar uygun eğer sorun olursa arttıradabiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

o değil de bugün wikide şeyi gördüm
lvl15ten lvl16ya geçersen 5gold mu veriiler ödül olarak?
doğru mu anlamışım
16tan 17ye geçerken fln da öle
sonra 20ye geçerken fln da 10gold
sonra sonra da 15gold her level için
negzel ya ev alma planlarıma bir adım daha yaklaştım

ancak şimdi şunu düşünmekteyim
çalışıyorum negzel para kazanıyorum, bu paraları biriktirip ev kasmak mı daha önemli yoksa, aldığım parayla max silah alıp max damage vurmaya çalışmak mı daha önemli?
siz ne dersiniz
teşkürler
Sosyal ağlarda paylaş

Ev alacaksan biriktireceksin 20-30 gold Q4 veya Q5 ev almalısın. Çünkü ev fazla satılan bişey değil. İleride ev ihtiyacın dahada büyüyecek. Bu sefer onlar içinde para yetiştirmeye çalışacaksın.

Benim yaptığım şu anda heryerde savaş var. Türkiye dahil. Sabah giriyorum oyuna train diyorum. Sonra savaşa girip 50 küsüre kadar indiriyorum wellnessi. Sonra heal diyip 100 wellness yapıyorum. Work diyorum. Günlük işim bitiyo hesaptaki. Ekmek yemeyeli 1 ay oldu bu olay sayesinde.

Silah almanıza gerek yok str kasın. Level 15 im ben rankım Liutennant olmaz üzere yarın olur. Zaten bireysel olarak Mareşallik kasılması imkansız. 1000 lerce gold lazım onun için. Sen sadece str ni kas ilerde orduya morduya girersin onların verdikleri silah ile mareşallik kasarsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Burax TR'de çalışıyorsan eğer orda kazandığın maaş ile gold alıp şirket kurman yada ev vs. alman imkansıza yakın malesef ki. Macaristan'a göçtüm şimdi kasıorum 3 günde 2'ye yakın gold kastım. 20 gold'um olunca şirket aççam işallah tüyoları da aldım Nerowarden'ın yazısından :)

Biriktiriyorum şimdilik para
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...