Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

büyük numara ayakkabı nerden bulurum yardım pls

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

Masticore said:

NoTwisT said:

Holy said:

bu arada boyla ayak boyunun direk bir oranı yok.
öyle olsaydı benim 1.72 boyumla 45 numara ayakkabı giymem açıklanamazdı.

Fizik yasalarina gore senin devrilmen imkansiz arkadasim. Boyun kadar ayagin var.

oha 1.72 45 nedir yuh benim 1.80 42.5 geliyo ayagımı

1.74 44 numara .Normali budur bence.Dengeli olacan iyi yüzecen.Artıları çok
Sosyal ağlarda paylaş

ehey maşallah iyimişsiniz
ben 44,5 numara ayakkabı vuruyo diye değiştirmeye gittim bugün utanaraktan sfd sonra 45 aldım 45,5 yokmuş. bu da vurcak gibi inşallah vurmaz :((

Hiç iyi değil bence büyük ayak olayı ya

Bu arada bu nike adidas vs. büyük spor ayakkabılarının kalıpları biraz şey oluyor yani 1-2 numara kafadan fazla anca uyuyor. 45 numara olduğumu sanmıyorum hiç yani :p

1.83/44 diyelim. En standart adam benim kilom da 73 felandır. Allah bozmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

Amerika.
eastbay.com
Türkiyeye gönderiyorlar. Birkaç ayakkabı alırsanız shipping de ucuza gelir.
Ben ödemeyi amerikan kredi kartı ile yapıyorum, fakat türk kredi kartı kabul etmezlerse western union check falan kabul ediyorlar. Zaten arayıp bu kredi kartını kabul etmedik, nerdesiniz parayı nasıl göndermek istersiniz falan diye soruyorlar. Çok kolay ve amerikanın en çok kullanılan spor sitesi. Tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
merhaba beyler...
aynı sorun bende de var 48 numara giyiyorum fakat bende nedense o kadar sıkıntı olmuyor meşhur bir site var bilmiyorum site ismini söylemek yasak mı reklama mı girer ama o siteden alıyorum ben sürekli 49.5 bile var. 48 seçeneğine gelince 100 den fazla alternatif sunuyor size. kredi kartı ile en geç 2 günde evinizde. tek sorun markalar hep aynı nike adidas tigerlar 160 tl den başlıyor...
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...