Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sende de hava kışa dönmüştür

adamınbiri

Öne çıkan mesajlar

normalde "sıradan" kıyafetler giyip sokakta gördüğümüzde "tatlı" diye adlandırdığımız hatunların
"düğün,dernek,doğum günü" gibi zamanlarda giydikleri gece kıyafetleri ile normalde "seksi" olarak adlandırdığımız hatunlardan daha "seksi" olması bi tesadüf mü?

gerekli uyarısı için Raincloud'a teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly said:

kesinlikle şirinlik > seksilik.

çünkü şirinliği bakma süresi ile ölçersek,
long-runda kıza bakılan süre sevişilen süreden fazla olur.
bu durumda şirin olması bizim daha çok fayda toplamamızı sağlar. aferin bize.

eskiden bende böyle düşünürdüm ama bence artık

seksilik > all

ne öyle çocuk gibi... yanağını mı sıkıcam ?
Sosyal ağlarda paylaş

bak aklıma ne geldi..

şimdi kızlarda en önemli özelliklerden birisi, en hayatilerinden birisi ses tonu, konuşma şekli.

şimdi aşırı seksi konuşan tipler var. seksi bir ses tonu kullanabilmek bir artı, ok. ama 7/24 seksi bir ses tonu ile, yatak konuşması.. ı-ıh.. bakkaldan süt alırken, arkadaşınızla konuşurken de bu ses tonu.. çok fazla.

bir de Dolores O'Riordan, Lene Marlin ses tonu var.. böyle adamın moralini yerin dibine indiren ses tonları bunlar. yanında kalsa kız 2aya kalmaz bileklerini kesersin vallahi. hem de bunu 2ay süre içerisinde 4,5lt ağladıktan sonra yaparsın. o derece moral düşürüyorlar.

bi de sıtmalı sesliler var. böyle çocukken vitaminsiz kalmış, tırnakları ince, şeffaf görüntüde, kemikleri sayılan, saçları güçsüz insanların ses tonunu düşünün. konuşurken arada sesleri yetmez, cırlar falan. işte aynen öyle! konuştukça tüyleriniz ürperir. hele ufak çapta bir tartışmada sizi geren şey saçma bir olaydan dolayı tartışmanız değil, kızın hala sesinin çıkmasıdır. dediklerine değil sadece sesine dikkat edersiniz... bak gece cırladı sesi "yapamazsın" derken "yapâZszssSın" nasıl çıkıyor o ses öyle yarabbim.. görüntü de vitaminsiz de değil aslında.

neyse efendim, ses önemlidir.

en seksi erkek sesi ise sevda demirel'indir. bunu da belirtmeden geçmeyelim dedim..
Sosyal ağlarda paylaş

dur an az önce sevda demirel'i görüp televizyondan kaçarkene serçe parmağımı çarpınca gözümün önünde bir şekil belirdi!

İŞTE BU!

yok bu değil de harbi sevda demireli gördüm tv'de ve 20-25dk sonra da serçe barnağımı çaktım duvara. tabii bu ikisi tamamen ayrı olaylar. neyse, saçma bi girizgahtan sonra devam edelim..

espri anlayışı olmayan insanlardan %100 nefret ediyorum, kadın erkek farketmeden. msn'inizde öyle tipler vardır. söylediğiniz basit ve komik şeyler bile kafatasından içeriye nüfuz etmez. ahanda öyle bir kız-erkek arkadaşınız olsa vurun kendiniz. ya da onu vurun ama intihar etmiş süsü verin, kırmızı bir kordela ile...

bu forum genelinde mizah anlayışı yüksek olduğundan sıkıntı çekmiyorum, siz de çekmiyorsunuzdur gerçi. ama dışarısı (ve msn listemden bazıları) odun kaynıyor vallahi..

o insanların hayatında tat yok diyorum ibrahim! buz tutmuş içleri buz! onlarda hava hep kutup, hep kış..

netekim hayata gülen gözlerle bakan birilerine ihtiyaç var bir ilişkinin devamı için.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...