Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Recep İvedik Safaride...! (turkcell reklamı...)

Loli-pop

Öne çıkan mesajlar

Black-ice said:

elitler dağıtır bu topiği yakında.

Haci ne elitligi allaskina ? Getirip boyle okuz bir tiplemeyi "halktan biri" diyerek itelediler, ustune bir de hepimizi bu konuda asimile ettiler. Zorla kabul ettirdiler adami.

"Kabul etmeseydin!!!" demeden her yerde her daim gorunce/izleyince ister istemez alisiyorsun diyeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

eheh
açıkçası kavga çıksın istedim.

ben şuna kıl oluyorum
bi film gelio komik 1-2 saat eğlence sağlıyor bazıları çıkıo karşıma yok izlemem, yozlaşmış falan. ben rahat adamlıktan yanayım ben de hastası değilim esprilerin film çekimi anında bile üretebilecek düzeyde olduğunu biliyorum ama gidip 1-2 saatliğine eğleniyorum. herkes böyle olsun istiyorum.

o yüzden bi anlığına recep ivediği sevmeyen herkesi aynı kefeye koydum.
geri alıyorum lafımı.
Sosyal ağlarda paylaş

Slm ben elitist olarak topakınızı renklendirmek istedim ve size laflar hazırladım.

Pabucumun basitleri sizi!

Neyse....

Ben garipsemiyorum bu adamı çok akıllı biri. Bunca andaval onu izlerken, ona rating kazandırırken kim onun yerinde olsa aynı şeyi yapmayı devam ettirirdi; o da bunu yapıyor garipsenecek birşey yok. :)
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Black-ice said:

elitler dağıtır bu topiği yakında.

Haci ne elitligi allaskina ? Getirip boyle okuz bir tiplemeyi "halktan biri" diyerek itelediler, ustune bir de hepimizi bu konuda asimile ettiler. Zorla kabul ettirdiler adami.

"Kabul etmeseydin!!!" demeden her yerde her daim gorunce/izleyince ister istemez alisiyorsun diyeyim.

+1
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...