Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Deadpool (2016) (+2) (+t3.)

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

Mithat said:

Lan yorum beni de çok güldürdü de , heralde zır cahil olduğumdan olsa gerek , yaptığım eleştiride haksız bir taraf göremiyorum. Varsa delikanlı , evet deadpool romantik komedidir aslında diyebilecek , çıksın ortaya biraz daha gülelim.

Kaç romantik komedide bugüne kadar kız oğlanı pegledi?

Önemli olan "WWDD" (What Would Deadpool Do?) sorusunu sorduğunda filmde olanın doğru cevap olup olmadığı. Filmde olanlar %95 doğru. Aşk hikayesi değil konu.
Sosyal ağlarda paylaş

asdfadsf , pegledi harbiden lan :D

Geyik bir tarafa , diyorum ki , deadpool karakter olarak cuk olmuş müthiş oturmuş fakat işin içinde bir aşk hikayesi var mı yok mu? Beyler esas oğlan esas kızın gönlünü alır ve öpüşürlerken kamera uzaklaşır ve film biter ile deadpool bile dalga geçti lan, daha artık bunun neyini savunucan.
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

asdfadsf , pegledi harbiden lan :D

Geyik bir tarafa , diyorum ki , deadpool karakter olarak cuk olmuş müthiş oturmuş fakat işin içinde bir aşk hikayesi var mı yok mu? Beyler esas oğlan esas kızın gönlünü alır ve öpüşürlerken kamera uzaklaşır ve film biter ile deadpool bile dalga geçti lan, daha artık bunun neyini savunucan.

Dur yolcu!

Cahilce gelip yazdığın,
Bu mesajdaki bold kısım,
Sorunun cevabının yattığı yerdir.

Bak da oku bu saçma harf yığını,
Bir cehaletin kalbinin attığı yerdir.

ETA: Asdf (15 dakika edit sınırı kalktı mı ya?)
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

tupune alkol mu karismis bu cocugun nolmus ya, yazik.

ental ayar.

Film iyidi, ama iyidi yani böel rotalama marvel filmi falandı. ironmanler ultron seviyesi falandı işte.

yanında baska karakter yokken (öle yanan collosus sokmak yetmez team up olcak) deadpoolun bi esprisi yok. hep böleydi bu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...