Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Castle (2009) - ABC

arcane

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
simdi dizi hos eyvallah, ilk sezonu bitirdim ancak dizilerde sevmedigim bir sey var insallah castle da da bu boyle degildir.

10 bolum izledim her bolum kendi icinde bitiyor bundan hoslanmiyorum hele ki 10 bolum izleyip son bolumun son 1 dakikasinda bir ana hikaye yemi atmasinlar diger sezon icin.

diger sezonlarda bu sekilde mi yoksa ana bir hikaye orgusu icinde her bolum kendi icindemi bitecek.

cok adice oluyor sezonu izliyorsun ana hikayeden eser yok ama son bolum son sahne , bam! hadi bakalim.

insallah ana bir olay vardir diger sezonlarda eger yoksa direk son bolumu izleyip geceyim diger sezonlara istiyorum.

dizi hos ama devamli katil bul komiklik yap, kizin soylediklerinin tam tersini yap saf cocuk rolu ustlen falan bayacak gibi bu gidisle. sanirim bu yaziyi yazdigima gore baymis da olabilir.

bolumlerin icinde ana hikaye icin bir kac ipucu olsada diger bolumu izlemek icin sebebim olsun bu sekilde hic cekici degil :(
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

simdi dizi hos eyvallah, ilk sezonu bitirdim ancak dizilerde sevmedigim bir sey var insallah castle da da bu boyle degildir.

10 bolum izledim her bolum kendi icinde bitiyor bundan hoslanmiyorum hele ki 10 bolum izleyip son bolumun son 1 dakikasinda bir ana hikaye yemi atmasinlar diger sezon icin.

diger sezonlarda bu sekilde mi yoksa ana bir hikaye orgusu icinde her bolum kendi icindemi bitecek.

cok adice oluyor sezonu izliyorsun ana hikayeden eser yok ama son bolum son sahne , bam! hadi bakalim.

insallah ana bir olay vardir diger sezonlarda eger yoksa direk son bolumu izleyip geceyim diger sezonlara istiyorum.

dizi hos ama devamli katil bul komiklik yap, kizin soylediklerinin tam tersini yap saf cocuk rolu ustlen falan bayacak gibi bu gidisle. sanirim bu yaziyi yazdigima gore baymis da olabilir.

bolumlerin icinde ana hikaye icin bir kac ipucu olsada diger bolumu izlemek icin sebebim olsun bu sekilde hic cekici degil :(

Ana bir olay var. İzledikçe sarıyo dizi.
Sosyal ağlarda paylaş

neyse ikinci sezonu bitirdim 10 dakikada :D

standart castle dizi bolumu :

komiklik
ceset
supheliler
sonra her supheli kendinin nerede oldugnu ispat eder
sonra ah sunu bunu gozden kacirdik baska acidan bakalim
sorgu
itiraf
komiklik
ozlu soz

done

son sezonu izleyene dek bu sekilde atliyim.. son sezonu sindire sindire giderim sabrim kalmadi.

s3-01 sonra s3-24 tamam sezon 3 :P

guzel dizi ama eglenceli white collar gibi onuda severim ama her hafta izledigim icin sikmiyor. bu sekilde ust uste her dizi bok oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
asiri light bir dizi. tam amerikan seyircisine gore olmus ..

seyrediyorum ama o kadar bos, ucu acik, salak sacma hikayelerle bezeli ki. oyle oturup hadi bolum cekelim desen anca bunlar ortaya cikar yani. domino tamam, pfff yani.

sirf bas roldeki abinin mimikleri goturuyor diziyi..

zaman gecirmenin SIKICI bir yolu resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...