Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Final Fantasy 14 online

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

kredi kartıyla da alamıyorum. ve herhangi bir açıklama yok. gerzek gerzek OH NOOO. yazıyor sadece.

aptal site ya. atarlı mail attım simdi. şimdi hatırladım burada gene almaya calısmıstım gene gerzekce cumleler dısında elime birsey gecmemisti.

5 dolar ucuza alacaz diye katlandıgımız seye bak ulan. sinir oldum
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

anlamadım.

1- eu/us farkı yok mu? us saatlerinde oynayamam. serverlar ortak mı?
2- subs olayı ne? bir tane subs yok mu?

ortak client. ama eu serverları da canada da bulunuyor. serverlar ortak değil ama eu diye tag var sadece

server başına 8 karakter yaratabiliyorsun normalde ama entry subs diye birşey var 1 tane karakter yaratabiliyorsun server başına yada tek karakterle giriş yapabiliyorsun, o $2 daha ucuz.

EU olduğumuz için euro ödüyoruz biz
Sosyal ağlarda paylaş

EA bize göre yarın başlayacak, eğer yanılmıyorsam öğlen 12 civarında.

Oyunu kendi adıma gayet beğendim. Görevler sıkıcı değil, hikayesi güzel, dungeon lar ve event ler eğlenceli. 1.0 haliyle alakası yok zaten oyunun. Oyunun beta ları gayet smooth geçti. Grafik motorundan, hikayesine, oyun mekaniklerine kadar her şey değiştirildi. Kararını verebilmen için, Youtube' dan vs. videolara bakman daha doğru olacaktır.

PvP içinse BG, arena tarzında haritalar Final Beta da test edildi. Daha sonradan oyuna eklenecekler.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen Odin

Conjurer'ım ben, tahminen support heal a devam edicem

ya ileride Paladin'e dönerim ya da Bard'a gibi gözüküyor.

sadece tek emin olamadığım Paladin in abiltiylerine bakıyorum, tank.

bard'ın kine bakıyorum ranged buff abilityler, acaba bunlara switch edersem ben healer oynayamaz mıyım? yoksa istediim zaman healer istediim zaman tank vs. şeklinde detakılabilir miyim
Sosyal ağlarda paylaş

kabaca secret world gibi. istedigini istedigin zaman oluyorsun. tek karakterle her classi acabiliyorsun silahlari degistirerek. yanlisda olabilirim ama anladigim bu oldu linkten.

http://ffxivrealm.com/guides/job-class-system-explained.6/

Each class can be leveled from 1 to 50, but unlike many other games, a single character can level up as many classes as they wish. To change your class, simply equip the weapon / tool specific to the class you want to become anytime you are NOT in combat. You must finish the initial tutorial quest line before you can change jobs (the quest line finishes at about level 15 and must only be done once). You must also talk to a different NPC once for each class to unlock it (the NPC is always the head of NPC guild for the class found in one of the 3 capital cities). If you level a Marauder to 35 and then decide to try healing as a Conjurer, just change your weapon to a wand and you will be set back to level 1 to start leveling as the new class. If you change back to a Marauder, you go back to level 35 and continue leveling it from where you left off. Your base stats change depending on your current class and level.

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsPI9Wq6z6GwdHJEYmR0Qjk4QzV2SmYzVzhYTVdCSkE#gid=0

kafam karismadi degil :D
Sosyal ağlarda paylaş

Global Cool Down
The amount of time it takes to use abilities and weaponskills or spells. At default, GCD is 2.5 seconds. This can be reduced with equipment. Skillspeed reduces the global cool down on weaponskills (Heavy Swing, Shield Lob) while Spellspeed reduces the global cool down on spells. (Fire, Cure)

Abilities do not share the same cool down as weaponskills or spells. By default the GCD is 2.5 seconds. Equipment with Speed bonuses will decrease the GCD.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...